fortepian C. Bechstein D 282

 

Znakomity fortepian koncertowy, wyposażony w fantastyczne brzmienie oraz perfekcyjny mechanizm. Znakomity fortepian koncertowy, wyposażony w fantastyczne brzmienie oraz perfekcyjny mechanizm.

 

Akustyczne wnętrze pianina C. Bechstein Concert 8 jest zbliżone do wnętrz fortepianów serii Masterpiece. Pośród cech, które występują w tym modelu oraz w fortepianach marki C. Bechstein, są: wyrafinowana dynamika, barwna i jeszcze subtelniej progresywna barwa, oraz niesamowicie rozwijające się brzmienie.

Fortepian umieszczony
w ekskluzywnej obudowie pianina.

fortepian królewski

 

C. Bechstein Concert 8: bezkonkurencyjne, profesjonalne pianino, znajdujące się pośród instrumentów marki C. Bechstein, preferowanych przez pianistów od ponad 165 lat, dzięki swojemu wyjątkowemu brzmieniu, dotykowi i trwałości. C. Bechstein Concert 8: bezkonkurencyjne, profesjonalne pianino, znajdujące się pośród instrumentów marki C. Bechstein, preferowanych przez pianistów od ponad 165 lat, dzięki swojemu wyjątkowemu brzmieniu, dotykowi i trwałości. C. Bechstein Concert 8: bezkonkurencyjne, profesjonalne pianino, znajdujące się pośród instrumentów marki C. Bechstein, preferowanych przez pianistów od ponad 165 lat, dzięki swojemu wyjątkowemu brzmieniu, dotykowi i trwałości.

pianina logo

największy w Europie wybór w instrumentów

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl