Model 134 K to zachwycające pianino koncertowe, które posiada cechy fortepianu. Jest to idealny wybór dla osób, które nie mają miejsca na fortepian. Instrument ten został tak opracowany, aby zapewnić wszystkie cechy fortepianu, w tym również pełny pedał sostenuto. Białe klawisze wykonane są w kolorze kości słoniowej, natomiast czarne zostały wyprodukowane przy użyciu wyselekcjonowanego drewna hebanowego, które zazwyczaj stosuje się wyłącznie w fortepianach koncertowych. 

 

- cena: 210 000 zł

 

- raty

- wynajem: od 4200 zł/mies.

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

pianino August Förster 134 K

Tworzenie pianin i fortepianów jest sztuką, a sztuka wywodzi się z umiejętności. To właśnie jest dziedzictwo marki August Förster. Pasja oraz entuzjazm do tworzenia wyjątkowych instrumentów inspiruje fortepianmistrzów fabryki do osiągania szczytów kreatywności i kunsztu. To jest właśnie fundament oraz siła tego producenta. 

 

 

- cena: 99 000 zł

 

- raty

- wynajem: od 1980 zł/mies.

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

August Förster - najwyższej klasy niemieckie rękodzieło

August Förster jest jednym z nielicznych producentów w świecie, u którego prawie cała produkcja jest wykonywana ręcznie. Do tworzenia instrumentów używane są wyłącznie najwyższej jakości materiały. 100% komponentów pochodzi z Europy, w tym 93% komponentów z Niemiec.

 

August Förster - siła manufaktury

Fabryka August Förster zatrudnia 37 pracowników, którzy rocznie tworzą około 80 fortepianów i 120 pianin. Fabryka August Förster stawia na człowieka, ponieważ to właśnie ludzie zmieniają wizję producenta w rzeczywistość. Są oni odpowiedzialni za jakość instrumentów i wkładają w to całe swoje serca. 

 

August Förster - ponad 160 lat tradycji

Główne zasady marki Förster bazują na podtrzymywaniu ponad 160-letniej tradycji kunsztu i spełniania najwyższych standardów jakościowych. Kontynuowanie tej tradycji to zarówno wspaniała spuścizna, jak i fascynujące wyzwanie. Tworzenie wysokiej jakości instrumentów to ciężka praca, ale napełnia ona fortepianmistrzów fabryki Förster dumą oraz satysfakcją z wspaniale wykonanego zadania. 

 

Autoryzowanym, wyłącznym dystrybutorem instrumentów August Förster na Polskę jest firma Pianina.pl.

Ogromna liczba zarówno prywatnych klientów jak i uznanych pianistów, kompozytorów i dyrygentów zachwyca się jakością instrumentów August Förster, dając tym świadectwo, że fabryka ta jest na właściwej drodze w zakresie produkcji pianin i fortepianów. Każdy z instrumentów to dzieło skrupulatnego rzemiosła i ręcznej pracy, spełniające rygorystyczne standardy jakości. 

 

 

- cena: 129 000 zł

 

- raty

- wynajem: od 2580 zł/mies.

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

pianino August Förster 125 G

Instrumenty Förster są prawie w całości wykonywane ręcznie, używając sprawdzonych tradycyjnych metod i najwyższej jakości materiałów. Przy tworzeniu instrumentu - arcydzieła należy pamiętać o wielu istotnych detalach. Każdy z instrumentów marki Förster jest nasączany tymi detalami dzięki wykorzystaniu doświadczenia w dziedzinie tradycyjnej ręcznej pracy, zbieranego przez wiele pokoleń.

 

 

- cena: 129 000 zł

 

- raty

- wynajem: od 2580 zł/mies.

pianino August Förster 125 F

Artyści oraz osoby kreatywne są często wolnymi duchami, które posiadają wyjątkową umiejętność wyrażania swoich pomysłów i punktów widzenia kształtując swoje otoczenie. Instrumenty marki Förster również są wyjątkowymi dziełami sztuki wizualnej, urzeczywistniając artystyczne założenia. 

 

 

- cena: 115 000 zł

 

- raty

- wynajem: od 2300 zł/mies.

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

pianino August Förster 116 E

pianino August Förster 116 D

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

największy w Europie wybór instrumentów

pianina logo