pianino cyfrowe korg logo
pianino cyfrowe yamaha logo
pianino cyfrowe roland logo
pianino elektroniczne galileo logo

Największy wybór instrumentów cyfrowych


Wybierz fortepian lub pianino cyfrowe dla siebie

nowe

instrumenty cyfrowe

wybierz instrument według marki:

Salon Pianina.pl oferuje największy wybór instrumentów cyfrowych. Bogata ekspozycja i potężny stan magazynowy sprawiają, że w Pianina.pl każdy wybierze najlepszy dla siebie fortepian lub pianino cyfrowe. Salon Pianina.pl to jedyne miejsce, w którym klient może w identycznej akustyce porównać pianina cyfrowe europejskie z azjatyckimi, a także pianina cyfrowe z akustycznymi. W Pianina.pl można także wynająć pianino cyfrowe z opcją późniejszego wykupu na własność lub zakupić instrument na raty.


Pianina.pl - miejsce, gdzie spotkasz pianina i fortepiany cyfrowe kilkunastu marek.
Wybierz najlepszy dla Ciebie fortepian lub pianino cyfrowe.

Najnowsza generacja pianin cyfrowych. Physis to instrument dla każdego, kto poszukuje pianina lub fortepianu cyfrowego o najwyższej jakości i niesamowitych możliwościach, zawartego w przepięknej obudowie. Technologia fizycznego modelowania brzmienia gwarantuje najbardziej wyraziste oraz autentyczne brzmienie. Każde pianino cyfrowe Physis posiada najwyższej jakości mechanizm klawiaturowy, a także rozbudowany interfejs dotykowy. Pianina i fortepiany cyfrowe marki Physis produkowane są we Włoszech ze szczególną dokładnością i dbałością o detale. Physis - Made in Italy

fortepian elektroniczny physis logo

Pianina cyfrowe Smart to wspaniałe instrumenty cyfrowe, produkowane we włoskiej fabryce. Każde pianino cyfrowe Smart wyposażone jest w klawiaturę Grand Hammer Action, która prawdziwie naśladuje odczucie gry na fortepianie. Nowa technologia S-256 Sound Engine zapewnia bogaty i wyrazisty dźwięk wspaniałego fortepianu akustycznego. Pianina cyfrowe Smart posiadają łatwy w użyciu interfejs, a wbudowany wzmacniacz cyfrowy oraz głośniki stereo zapewniają niesamowity dźwięk.

pianino cyfrowe smart logo

Produkowane od ponad 30 lat instrumenty marki Galileo to najwyższej jakości pianina i fortepiany cyfrowe. W instrumentach tych producent wykorzystuje najlepsze próbki brzmień wspaniałych fortepianów koncertowych. Dzięki wykorzystaniu włoskich klawiatur oraz włoskich modułów brzmieniowych, pianina i fortepiany cyfrowe marki Galileo cechują się europejskim brzmieniem i dają odczucie gry porównywalne z instrumentami akustycznymi.

Najnowsze modele pianin elektronicznych Amason z włoskiej kolekcji Florencja to doskonale zaprojektowane i bardzo solidnie wykonane instrumenty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających. Główne zalety tych instrumentów to wysokiej jakości włoskie klawiatury Fatar, idealnie reagujące i odpowiadające na dotyk pianisty, dające odczucie gry na instrumencie akustycznym, oraz europejskie moduły brzmieniowe w tym sample najlepszych europejskich fortepianów koncertowych, które sprawią, że przyjemne i miłe dla ucha brzmienie nie pozwoli Ci oderwać się od instrumentu.

fortepian cyfrowy amason logo

Roland, jeden z czołowych producentów pianin cyfrowych, doceniany jest przede wszystkim za wykorzystywanie w swoich instrumentach próbek europejskich fortepianów koncertowych. Dzięki temu każde pianino cyfrowe Roland wyposażone jest w brzmienie przyjemne dla ucha zarówno grających, jak i słuchaczy. Pianina cyfrowe Roland cechują się również bardzo dobrymi klawiaturami, stosowanymi nawet w najtańszych modelach tego producenta.

Kawai jest jednym z wiodących producentów pianin cyfrowych wśród marek azjatyckich. Pianina cyfrowe Kawai posiadają dobrze wyważone klawiatury. Próbki brzmieniowe dla tych instrumentów zostały pobrane z fortepianu koncertowego marki Kawai. Każde pianino cyfrowe Kawai objęte jest dwuletnią gwarancją producenta.

pianino cyfrowe kawai logo

Yamaha to korporacja produkująca m.in.: motocykle, sprzęt audio, sprzęt studyjny, gitary, skrzypce, instrumenty dęte, keyboardy, a także pianina cyfrowe. Pianina cyfrowe Yamaha produkowane są w fabrykach w Indonezji oraz w Chinach. Każde pianino cyfrowe Yamaha serii P, DGX oraz YDP objęte jest dwuletnią gwarancją producenta, natomiast pianina cyfrowe Yamaha serii CLP gwarancją pięcioletnią.

Casio jest znaną firmą branży elektronicznej. Zajmuje się produkcją m.in. zegarków, kalkulatorów, a także pianin cyfrowych. Pianina cyfrowe Casio produkowane są w fabryce znajdującej się w Chinach. Każde pianino cyfrowe Casio objęte jest trzyletnią gwarancją producenta. Aby uzyskać dodatkowe dwa lata gwarancji, należy zarejestrować zakupiony instrument na stronie internetowej podanej w karcie gwarancyjnej.

pianino cyfrowe casio logo

Korg produkuje różnego rodzaju instrumenty i akcesoria muzyczne, w tym także pianina cyfrowe. Każde pianino cyfrowe Korg objęte jest dwuletnią gwarancją producenta. Aby uzyskać dodatkowy rok gwarancji, należy zarejestrować zakupiony instrument na stronie internetowej podanej w karcie gwarancyjnej.

poznaj marki pianin i fortepianów cyfrowych:

używane

instrumenty cyfrowe

wynajem

instrumentów cyfrowych

instrumenty cyfrowe

na raty

 

     

       raty        

    w pianina.pl          

 

        już od             

     39 zł       

      miesięcznie              

 

     poznaj ofertę                 

   
 

 

 

  wynajem         

    instrumentów               
       cyfrowych                   

               

       już od                         

    120 zł              

     miesięcznie                               

 

atrakcyjne oferty:

Chcesz kupić pianino cyfrowe

ale docelowo myślisz o wymianie

na pianino akustyczne?

 

 

Skorzystaj z wyjątkowej promocji!

 

Jeżeli do dwóch lat od daty wynajmu lub zakupu dowolnego modelu Physis, Smart, Amason lub Galileo

zdecydujesz się zamienić go na instrument akustyczny w pianina.pl, to 100% wpłaconej kwoty zostanie zaliczone na poczet zakupu instrumentu akustycznego.

 

 

powyższa promocja dotyczy wyłącznie instrumentów zakupionych lub wynajętych w firmie pianina.pl

pianina logo

- największy w Europie wybór instrumentów

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl