więcej

Bazując na długotrwałej, niemieckiej tradycji tworzenia pianin i fortepianów, model F130 Tradition został wykonany z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Sukcesem najwyższego pianina Fridolin jest również połączenie dźwięku i odczucia gry charakterystycznego dla instrumentów rodziny Schimmel. Zapewnia to osobom grającym wysokiej jakości bogactwo brzmienia i precyzję mechanizmu.

 

 

- cena: 39 000 zł

 

- raty: od 543 zł/mies.

- wynajem: od 780 zł/mies.

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

pianino Fridolin Schimmel F130 Tradition

więcej

więcej

więcej

więcej

Model F116S Tradition, tak jak wszystkie pianina Fridolin Schimmel, bazuje na oryginalnej, wypracowanej przez lata konstrukcji marki Schimmel. Doświadczenie producenta odgrywa tu kluczową rolę i korzystnie wpływa na jakość instrumentu. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, pianino to może z łatwością konkurować z wyższymi modelami innych producentów.

 

 

- cena: 31 000 zł

 

- raty: od 432 zł/mies.

- wynajem: od 620 zł/mies.

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + chrom.

Pianina Fridolin to mądra inwestycja, za którą Schimmel ręczy swoim imieniem!

 

Marka Fridolin Schimmel należy do koncernu Schimmel. Dzięki temu masz gwarancję, że kupujesz wartościowy i dobrej jakości instrument, za który Schimmel ręczy swoim imieniem. Wszystkie instrumenty Fridolin bazują na projektach marki Schimmel. Dzięki ponad 130-letniemu doświadczeniu w tworzeniu instrumentów Schimmel zapewnia, że pianina Fridolin posiadają niemiecką duszę w swoim brzmieniu i odczuciu gry. Wszystkie modele marki Fridolin posiadają obudowy zaprojektowane przez biuro konstrukcyjne firmy Schimmel, która wielokrotnie otrzymywała prestiżowe nagrody za design, m.in. Red Dot Award, Good Design Award oraz nominację do nagrody German Design Award. Nie ulega wątpliwości, że pianina Fridolin wyglądają klasycznie i stylowo. Instrumenty tej marki produkowane są zgodnie z procesami opracowanymi i określonymi przez niemieckich fortepianmistrzów fabryki Schimmel. Zapewnia to nieustającą i niezmiennie wysoką jakość. Wszystkie instrumenty marki Fridolin Schimmel produkowane są przy użyciu starannie wyselekcjonowanych materiałów i podzespołów, takich jak m.in. struny Roslau czy wysokiej jakości młotki wyposażone w niemiecki filc, co gwarantuje, że kupujesz instrument o niesamowitej jakości. Wszystkie pianina Fridolin są objęte gwarancją koncernu Schimmel, aby zapewnić Cię, że zakupiony instrument jest niezwykle trwały i wytrzymały.

 

Autoryzowanym, wyłącznym dystrybutorem instrumentów Fridolin Schimmel na Polskę jest firma Pianina.pl.

Pianino Fridolin Schimmel F123 jest instrumentem o bardzo głębokim i imponującym brzmieniu. Szeroki zakres dynamiczny, precyzja mechanizmu oraz zachwycająca repetycja czyni ten model perfekcyjnym narzędziem skierowanym do ambitnych miłośników gry.

 

 

- cena: 33 000 zł

 

- raty: od 460 zł/mies.

- wynajem: od 660 zł/mies.

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

pianino Fridolin Schimmel F123 Tradition

Styl Queen Anne nawiązuje do stylu w meblarstwie z początku lat 70. XIX wieku, na który wpływ miała epoka gregoriańska z połowy XVIII wieku. Styl ten był popularny głównie w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Cechy rozpoznawalne to gięte nogi i wykończenia drewniane.

 

 

- cena: 39 000 zł

 

- raty: od 543 zł/mies.

- wynajem: od 780 zł/mies.

pianino Fridolin Schimmel F121 Queen Anne

Fridolin Schimmel F121 Tradition to wszechstronne pianino o najczęściej wybieranej wysokości. W instrumencie tym idealnie zostały zbalansowane wymiary oraz brzmienie. Wyjątkowa obudowa oraz konsole, które przypominają płynące linie, tworzą perfekcyjną harmonię designu i dźwięku. Idealny instrument do Twojego salonu.

 

 

- cena: 31 000 zł

 

- raty: od 432 zł/mies.

- wynajem: od 620 zł/mies.

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

pianino Fridolin Schimmel F121 Tradition

pianino Fridolin Schimmel F116S Tradition

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

największy w Europie wybór instrumentów

pianina logo