odkryj fortepiany Shigeru Kawai

fortepian kawai gx 7

fortepian Kawai GX-7

fortepian kawai gx 6

fortepian Kawai GX-6

fortepian kawai gx 5

fortepian Kawai GX-5

fortepian kawai gx 3

fortepian Kawai GX-3

fortepian kawai gx 2

fortepian Kawai GX-2

fortepian kawai gx 1

fortepian Kawai GX-1

fortepian kawai gl 50

fortepian Kawai GL-50

fortepian kawai gl 40

fortepian Kawai GL-40

fortepian kawai gl 30

fortepian Kawai GL-30

fortepian kawai gl 20

fortepian Kawai GL-20

fortepian kawai gl 10
Fabryka pianin i fortepianów Kawai istnieje od 1927 roku. Aktualna produkcja obejmuje instrumenty o szerokim zakresie zarówno cenowym, jak i jakościowym. Instrumenty Kawai produkowane są w kilku fabrykach: w Japonii, Korei, Chinach i Indonezji. Każdy fortepian Kawai objęty jest 5 letnią gwarancją producenta.
 
Pianina.pl - Autoryzowany Dealer Pianin i Fortepianów Kawai posiada pełne spektrum fortepianów tego producenta. Od najtańszego, produkowanego w Indonezji modelu GL10, aż po najlepsze, produkowane w Japonii fortepiany serii Shigeru Kawai.
 
Umów wizytę  w Europejskim Centrum Pianin i Fortepianów  Pianina.pl i osobiście  zapoznaj się z pełną gamą fortepianów Kawai. Pianina.pl oferuje zarówno klasyczne fortepiany akustyczne Kawai, jak też modele wyposażone w systemy cichej gry ANYTIME ATX4 oraz w systemy AURES2. 
 
W salonie firmowym Pianina.pl dostępne są  wyselekcjonowane, najlepsze egzemplarze fortepianów Kawai. Pianina.pl to idealne miejsce zarówno dla klientów, którzy poszukują budżetowych fortepianów Kawai, jak i dla tych klientów, którzy mają wysokie wymagania i którzy poszukują najambitniejszych fortepianów marki Kawai, jakimi są flagowe  modele serii Shigeru Kawai.
 
Wybierz fortepian akustyczny  w Pianina.pl i  otrzymaj pakiet korzyści: bezpłatny transport na terenie całej Polski, bezpłatne wniesienie i ustawienie fortepianu w Twoim mieszkaniu, bezpłatne strojenie, atrakcyjne formy finansowania, a przede wszystkim pewność, że kupujesz fortepian Kawai u Autoryzowanego Dealera Pianin i Fortepianów Kawai.

fortepian Kawai GL-10

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

największy w Europie wybór instrumentów

pianina logo