pianino Kingsburg Montana 110

- 12 lat gwarancji

- pianino idealne do małych mieszkań w blokach

- mniejsze od przeciętnego pianina cyfrowego

- naturalny system cichej gry

- lekki instrument wygodny do przesuwania w dowolne miejsce
w mieszkaniu dzięki zastosowaniu specjalnego materiału ślizgowego

- przystosowane do każdego rodzaju ogrzewania
w tym również ogrzewania podłogowego

- przyjazne Twoim sąsiadom - wyposażone w system antywibracyjny - nie przenosi drgań

- mechanizm bez elementów plastikowych

- młotki z podwójnym filcem wysokiej jakości

- najlepszy model  w kategorii pianin do 111 cm wysokości

pianino Kingsburg Kansas 117

Klasyczne pianino do celów edukacyjnych. Prosta, lecz jednocześnie harmonijna obudowa. Kółka transportowe ułatwiające przesuwanie instrumentu. Stabilny, trwały strój. Dobrej jakości mechanizm bez elementów z tworzyw sztucznych. Te atuty powodują, że model Kansas 117 jest chętnie wybierany przez klientów poszukujących dobrego pianina w przystępnej cenie.

pianino Kingsburg New Jersey 120

Wspaniały design z wykończeniami chromowanymi. Doskonała konstrukcja zaprojektowana przez światowej sławy Klausa Fenner'a. Najlepszej jakości materiały i podzespoły. Płyta rezonansowa wykonana z świerku amerykańskiego, pozyskiwanego z cudownych lasów regionu Sitka na Alasce.

pianino Kingsburg Arizona 121

Instrument o ciekawej formie zewnętrznej, starannie wyprofilowanych elementach obudowy. Wyposażony
w system bezpiecznego, powolnego opadania nakrywy klawiatury.

pianino Kingsburg Colorado 123

pianino Kingsburg Illinois 123

Prosta w formie, klasyczna obudowa z dyskretnymi elementami zdobniczymi nadaje temu instrumentowi dostojności i elegancji. ciepłe i bardzo dobrze wyrównane brzmienie oraz sprawnie działający mechanizm powodują, że pianino to łatwo zyskuje uznanie klientów. Jak każdy model marki Kingsburg, również pianino Illinois 123 sygnowane jest podpisem jego konstruktora - fortepianmistrza Klausa Fenner'a.

pianino Kingsburg Alasca 123

Cechą charakterystyczną dla tego pianina są konsole stanowiące jedną całość z bokami klawiatury. Zarówno walory wizualne jak i jakość brzmienia powodują, że instrument ten łatwo znajduje nabywców.

pianino Kingsburg California 126

Niepowtarzalne amerykańskie brzmienie; starannie dopracowany najdrobniejszy szczegół obudowy; system powolnego opadania nakrywy klawiatury; chromowane wykończenia metalowe

pianino Kingsburg Indiana 133

Już sam wygląd zewnętrzy tego pianina sugeruje, że mamy do czynienia z modelem o silnym, dynamicznym dźwięku.

I nie jest to tylko złudzenie optyczne gdyż faktycznie instrument ten brzmi pełnią dźwięku.

pianino Kingsburg Florida 117

To wspaniałe pianino może być doskonałym wyposażeniem każdego domowego salonu. Bardzo ładna, ponadczasowa sylwetka jak również przyjemne, ciepłe brzmienie pretendują ten instrument do grona modeli łatwo zdobywających uznanie klientów. Obudowa wykonana z ciemnego orzechu amerykańskiego, lakierowana na wysoki połysk, dodaje niepowtarzalnej elegancji.

pianino Kingsburg Minesota 124

Stylizowana, harmonijnie zaprojektowana obudowa nawiązująca do "złotego wieku" fortepianów i pianin. Starannie wykonane elementy zdobnicze doskonale współgrają z brzmieniem tego instrumentu.

pianino Kingsburg Missouri 125

Wykończenie zewnętrzne - orzech amerykański. Zarówno stylem obudowy jak i brzmieniem pianino to nawiązuje do instrumentów sprzed prawie stu lat. Subtelne elementy zdobnicze doskonale oddają charakter dawnej epoki. Mosiężne wykończenia idealnie współgrają z naturalnym brązem obudowy. Współcześni Amerykanie z nostalgią wracają do dawnych lat i chętnie decydują się na model Missouri 125.

pianino Kingsburg Missisipi 128

Pianina marki Kingsburg produkowane są głównie na teren Ameryki Północnej. Klienci z USA i Kanady doceniają w tych instrumentach doskonałe, ciepłe brzmienie, wzorową intonację oraz bardzo dobrą stabilność stroju. Cechą wyróżniającą tę markę jest potężny,

a jednocześnie szlachetny bas charakterystyczny dla amerykańskich pianin.

 

Kingsburg High Quality Series to wysokiej klasy instrumenty produkowane na niezwykle wymagający rynek europejski. Proces technologiczny budowy pianin i fortepianów Kingsburg High Quality Series charakteryzują podwyższone normy jakościowe i wyjątkowo rygorystyczny poziom kontroli jakości na każdym etapie produkcji, co gwarantuje znacznie wyższą jakość w stosunku do serii produkowanych z przeznaczeniem
na inne kontynenty. Seria Kingsburg High Quality dystrybuowana jest wyłącznie przez Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów Pianina.pl.

 

Wszystkie modele instrumentów Kingsburg serii High Quality posiadają:

- 12 lat gwarancji - najdłuższa gwarancja w branży pianistycznej

- oryginalny amerykański system kontroli i stabilizacji parametrów instrumentu

- system bezpiecznego powolnego opadania nakrywy klawiatury, chroniący dłonie pianisty przed urazami

- naturalny system cichej gry do ćwiczenia w porze ciszy nocnej, bez konieczności używania słuchawek

- szybkie przełączanie poziomu głośności dzień/noc

- rozwiązania konstrukcyjne instrumentu dostosowane do każdego typu ogrzewania mieszkania, w tym również do ogrzewania podłogowego

- wysokiej jakości dno rezonansowe zbudowane z drewna pochodzącego z lasów rejonu Sitka na Alasce (to samo drewno wykorzystuje również amerykańska fabryka Steinway)

- mechanizm bez elementów plastikowych

- młotki z podwójnym filcem wysokiej jakości

- doskonałej jakości rama żeliwna odlewana tradycyjną metodą

- niemieckie struny Roslau

Wspaniały instrument harmonijnie łączący w sobie brzmienie amerykańskich pianin z typowo europejskim designem klasycznej obudowy. Ponadczasowa stylizacja zewnętrzna jednoznacznie nawiązuje do kilkudziesięcioletniej tradycji, a jednocześnie odważnie wykorzystuje współczesne trendy chociażby w postaci nowoczesnych wykończeń metalowych wykonanych technologią chromowania.

więcej

więcej

więcej

pianina logo

największy w Europie wybór w instrumentów

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl