Kingsburg Colorado 123

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kingsburg New Jersey 120

poznaj inne modele pianin marki Kingsburg:

wymiary pianina:

 

wysokość - 126 cm

szerokość - 150 cm

głębokość - 62 cm

 

 

dostępne wykończenia:

  • czarny połysk + chrom

  • orzech połysk

 

 

- cena: 30 500 zł

 

- raty: od 394 zł/mies.

- wynajem: od 610 zł/mies.

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + chrom.

 

 

gwarancja: 10 lat

 

pianina.pl - autoryzowany, wyłączny dystrybutor marki Kingsburg na Polskę

pianino Kingsburg California 126

Chcę kupić
Chcę wynająć
Chcę kupić w systemie ratalnym
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany. Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

W modelu California 126 doskonale współgra strona wizualna z akustyczną.

 

W wyjątkowo wytwornej obudowie zawarty jest wysokiej klasy instrument, trwały i bezawaryjny, o przyjemnym, typowo amerykańskim brzmieniu, precyzyjnym mechanizmie i stabilnym stroju.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa grającemu na pianinie California 126, producent zastosował system powolnego opadania nakrywy klawiatury. Takie rozwiązanie zapobiega urazom dłoni pianisty.

Zarówno wygląd zewnętrzny, jak również wnętrze pianina California 126 wskazują, że mamy do czynienia z instrumentem wyjątkowym pod każdym względem. California 126 to jeden z kilku wybitnych projektów słynnego konstruktora Klausa Fennera. Każdy egzemplarz modelu California sygnowany jest podpisem tego zasłużonego dla fortepianmistrzostwa konstruktora i budowniczego najlepszych instrumentów.

 

Do budowy tego pianina używane są wysokiej jakości materiały i podzespoły. Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że do budowy dna rezonansowego i ożebrowania wykorzystywane jest drewno z lasów rejonu Sitka na Alasce, z którego korzysta również amerykańska fabryka Steinway.

Pianino Kingsburg California 126

California 126 to pianino salonowe, którego ponadczasowa stylizacja zewnętrzna jednoznacznie nawiązuje do kilkudziesięcioletniej tradycji marki, a jednocześnie wykorzystuje współczesne trendy w dziedzinie akustyki. To, co wyjątkowo pozytywnie zaskakuje w tym instrumencie, to specjalne rozwiązanie górnej części frontu obudowy. Pianino to posiada akustyczne kanały wylotowe dyskretnie umiejscowione symetrycznie naprzeciw grającego, w celu zapewnienia doskonałego efektu poszerzonej bazy stereofonii. To nowatorskie rozwiązanie, zastosowane przez wybitnego konstruktora Klausa Fennera, daje zaskakujący efekt uprzestrzenniania dźwięku, stwarzając komfortowe warunki odsłuchu instrumentu zarówno pianiście, jak i słuchaczom. Warto również zwrócić uwagę na jeszcze jeden, dodatkowy aspekt powyższego rozwiązania konstrukcyjnego, pozytywnie wpływający na jakość pianina California - zastosowanie szczelin akustycznych zwiększa poziom alikwotów, które wydobywają się z wnętrza obudowy do przestrzeni dźwiękowej salonu.

California 126 doskonale i w sposób harmonijny łączy w sobie brzmienie amerykańskich pianin z typowo amerykańskim designem klasycznej obudowy.

 

Pianino salonowe California 126 podczas cyklu produkcyjnego zostało przystosowane do każdego rodzaju ogrzewania, w tym również do ogrzewania podłogowego. Pianino to charakteryzuje także wyjątkowa odporność na wielogodzinne koncertowanie.

 

California 126 - wysokiej klasy instrument, posiadający wyjątkowe walory brzmieniowe.

Pianino salonowe California 126

- pełna elegancji obudowa

- zaskakująco mocna dynamika brzmienia 

- wzorowe proporcje obudowy

- precyzyjne zrównoważenie rejestrów.

 

California 126 jest instrumentem,

który nada wytworności Twojemu salonowi!

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

największy w Europie wybór instrumentów

pianina logo