pianina logo

największy w Europie wybór instrumentów

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Pianino salonowe California 126

- pełna elegancji obudowa

- zaskakująco mocna dynamika brzmienia 

- wzorowe proporcje obudowy

- precyzyjne zrównoważenie rejestrów.

 

California 126 jest instrumentem,

który nada wytworności Twojemu salonowi!

California 126 doskonale i w sposób harmonijny łączy w sobie brzmienie amerykańskich pianin z typowo amerykańskim designem klasycznej obudowy.

 

Pianino salonowe California 126 podczas cyklu produkcyjnego zostało przystosowane do każdego rodzaju ogrzewania, w tym również do ogrzewania podłogowego. Pianino to charakteryzuje także wyjątkowa odporność na wielogodzinne koncertowanie.

 

California 126 - wysokiej klasy instrument, posiadający wyjątkowe walory brzmieniowe.

California 126 to pianino salonowe, którego ponadczasowa stylizacja zewnętrzna jednoznacznie nawiązuje do kilkudziesięcioletniej tradycji marki, a jednocześnie wykorzystuje współczesne trendy w dziedzinie akustyki. To, co wyjątkowo pozytywnie zaskakuje w tym instrumencie, to specjalne rozwiązanie górnej części frontu obudowy. Pianino to posiada akustyczne kanały wylotowe dyskretnie umiejscowione symetrycznie naprzeciw grającego, w celu zapewnienia doskonałego efektu poszerzonej bazy stereofonii. To nowatorskie rozwiązanie, zastosowane przez wybitnego konstruktora Klausa Fennera, daje zaskakujący efekt uprzestrzenniania dźwięku, stwarzając komfortowe warunki odsłuchu instrumentu zarówno pianiście, jak i słuchaczom. Warto również zwrócić uwagę na jeszcze jeden, dodatkowy aspekt powyższego rozwiązania konstrukcyjnego, pozytywnie wpływający na jakość pianina California - zastosowanie szczelin akustycznych zwiększa poziom alikwotów, które wydobywają się z wnętrza obudowy do przestrzeni dźwiękowej salonu.

Pianino Kingsburg California 126

Zarówno wygląd zewnętrzny, jak również wnętrze pianina California 126 wskazują, że mamy do czynienia z instrumentem wyjątkowym pod każdym względem. California 126 to jeden z kilku wybitnych projektów słynnego konstruktora Klausa Fennera. Każdy egzemplarz modelu California sygnowany jest podpisem tego zasłużonego dla fortepianmistrzostwa konstruktora i budowniczego najlepszych instrumentów.

 

Do budowy tego pianina używane są wysokiej jakości materiały i podzespoły. Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że do budowy dna rezonansowego i ożebrowania wykorzystywane jest drewno z lasów rejonu Sitka na Alasce, z którego korzysta również amerykańska fabryka Steinway.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa grającemu na pianinie California 126, producent zastosował system powolnego opadania nakrywy klawiatury. Takie rozwiązanie zapobiega urazom dłoni pianisty.

W modelu California 126 doskonale współgra strona wizualna z akustyczną.

 

W wyjątkowo wytwornej obudowie zawarty jest wysokiej klasy instrument, trwały i bezawaryjny, o przyjemnym, typowo amerykańskim brzmieniu, precyzyjnym mechanizmie i stabilnym stroju.

Chcę kupić
Chcę wynająć
Chcę kupić w systemie ratalnym
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany. Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

pianino Kingsburg California 126

wymiary pianina:

 

wysokość - 126 cm

szerokość - 150 cm

głębokość - 62 cm

 

 

dostępne wykończenia:

  • czarny połysk + chrom

  • orzech połysk

 

 

- cena: 30 500 zł

 

- raty: od 394 zł/mies.

- wynajem: od 610 zł/mies.

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + chrom.

 

 

gwarancja: 12 lat

 

pianina.pl - autoryzowany, wyłączny dystrybutor marki Kingsburg na Polskę

poznaj inne modele pianin marki Kingsburg:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kingsburg New Jersey 120

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kingsburg Colorado 123