więcej

Fortepian półkoncertowy Hailun Mod218 HLPS przykuje uwagę każdego pianisty. Zaprojektowany przez Stephana Paulello, cechuje się niesamowitym zakresem dynamiki. Model ten jest czuły na dotyk pianisty i zapewnia piękne, pełne i donośne brzmienie oraz zachwycająco czyste dźwięki. Wystarczy spojrzeć do wnętrza Mod218 HLPS by stwierdzić, że mamy do czynienia z mistrzowskim instrumentem. Wystarczy usłyszeć kilka dźwięków i już wiemy, że to fortepian wyjątkowy. Wystarczy dotknąć klawiatury, by poczuć pod palcami niezwykle precyzyjny i perfekcyjny mechanizm. Tak, to jest właśnie Hailun Mod218 HLPS - wspaniały autorski fortepian mistrza Paulello.

 

- cena: 139 000 zł

 

- raty

- wynajem

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

fortepian Hailun Mod218 HLPS

więcej

więcej

więcej

więcej

Fortepian Hailun Mod151 HLPS to niewielkich rozmiarów instrument, który zachwyca imponującą mocą, wysokiej jakości brzmieniem oraz niesamowicie precyzyjnym mechanizmem. Co więcej, posiada on wyjątkowe cechy jak na tak niewielki instrument. Fortepian ten posiada skalę duplex, zapewniającą bogate, donośne brzmienie, co rzadko się zdarza w tak tanim instrumencie. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że fortepian ten wyposażony jest w pneumatyczny system wspomagania podnoszenia i opuszczania skrzydła oraz system powolnego opadania nakrywy klawiatury.

 

- cena: 69 000 zł

 

- raty: od 961 zł/mies.

- wynajem: od 1380 zł/mies.

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

Hailun Piano Company jest jednym z światowych liderów w produkcji pianin i fortepianów. 

Imponujące wysoką jakością wykonania oraz ciepłym szlachetnym brzmieniem instrumenty Hailun podbijają serca muzyków na całym świecie. 

Twórcami wielkiego sukcesu marki Hailun są światowej sławy wybitni konstruktorzy i fortepianmistrzowie, którzy tworzą imponującą grupę ekspertów: Rolf Ibach (Niemcy), Stephen Paulello (Francja), Claire Trichet (Francja), Sibin Zlatkovic (Austria), Peter Veletzky (Austria), Frank Emerson (USA), Ema Shigeru (Japonia).

 

Pianina i fortepiany Hailun są pod każdym względem instrumentami niezwykłymi.

Niezwykłe jest ich brzmienie, praca mechanizmu i staranność wykonania.

Niezwykła jest dbałość o bezpieczeństwo użytkowników - wszystkie fortepiany Hailun posiadają bezpieczne powolne opadanie nakrywy klawiatury oraz bezpieczne pneumatyczne zamykanie skrzydła fortepianu.

Niezwykle atrakcyjny jest stosunek jakości do ceny instrumentów marki Hailun.

 

Autoryzowanym, wyłącznym dystrybutorem pianin i fortepianów Hailun na Polskę jest firma Pianina.pl

Niezwykle ekspresyjny dźwięk, szerokie spektrum możliwości interpretacyjnych, doskonała reakcja na zamierzenia pianisty i wreszcie szlachetność brzmienia bogatego w alikwoty, to główne atuty wspaniałego fortepianu salonowego Hailun Mod198 HLPS. Niezwykły instrument doskonale odnajdzie się w każdym gatunku muzycznym, dlatego darzony jest szacunkiem i uznaniem muzyków. Ten imponujący fortepian salonowy jest prawdziwą wizytówką fortepianmistrza Frank Emersona, który był konstruktorem Mod198 HLPS.

 

- cena: 112 000 zł

 

- raty

- wynajem

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

fortepian Hailun Mod198 HLPS

Specjaliści marki Hailun opracowali fortepian Mod178 HLPS z dbałością o nawet najdrobniejszy detal. Jego ciepłe, czyste brzmienie jest radością dla każdego grającego, od amatora, przez nauczyciela, aż po koncertujących pianistów. Miłośnicy instrumentów Hailun opisują ten fortepian jako instrument o oszałamiającym brzmieniu, z niesamowicie przyjemnym odczuciem gry, jednocześnie w wyjątkowo konkurencyjnej cenie. Mod178 HLPS doskonale sprawdzi się w każdym gatunku muzycznym. Bez względu na to czy preferujesz muzykę poważną, muzykę rozrywkową czy jazz, instrument ten spełni Twoje oczekiwania oraz wprawi w zachwyt słuchaczy.

 

- cena: 89 000 zł

 

- raty

- wynajem: od 1780 zł/mies.

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

fortepian Hailun Mod178 HLPS

W stosunku do swoich rozmiarów, Mod161 HLPS posiada imponującą moc. Niezależnie od tego czy jesteś amatorem czy też profesjonalnym pianistą, brzmienie tego instrumentu od razu Cię zauroczy. Dzięki swoim wymiarom instrument ten jest perfekcyjnym wyborem do każdego domu i każdego salonu. Fortepian ten wzbudza zachwyt u nauczycieli, dlatego pedagodzy tak bardzo polecają go swoim uczniom jako idealne narzędzie do ćwiczeń w okresie edukacji, ale również wskazują na fakt, że będzie to zarazem niezawodny instrument na całe życie. Perfekcyjnie działający mechanizm, reagujący na najdrobniejszy niuans interpretacyjny to cecha, która stawia Mod161 HLPS na równi ze znacznie droższymi fortepianami innych producentów.

 

- cena: 79 000 zł

 

- raty: od 1100 zł/mies.

- wynajem: od 1580 zł/mies.

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

fortepian Hailun Mod161 HLPS

fortepian Hailun Mod151 HLPS

KONTAKT

 

tel.: +48 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

największy w Europie wybór instrumentów

pianina logo