Fortepian Pearl River Prestige 148 EU

 

 

- cena: 55 000 zł

 

- raty: od 766 zł/mies.

- wynajem: od 1100 zł/mies.

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

czarny fortepian pearl river prestige 150 eu

więcej

więcej

Fortepian Pearl River Prestige 160 EU

 

 

- cena: 61 000 zł

 

- raty: od 849 zł/mies.

- wynajem: od 1220 zł/mies.

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

Fortepian Pearl River Prestige 150 EU

 

 

- cena: 58 000 zł

 

- raty: od 808 zł/mies.

- wynajem: od 1160 zł/mies.

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

czarny fortepian pearl river prestige 150 eu
Pearl River - najlepiej sprzedające się w świecie pianina i fortepiany
Pearl River to obecnie najlepiej sprzedające się w świecie pianina i fortepiany. Główny wpływ na wysokie wyniki sprzedaży ma fakt, że instrumenty Pearl River to połączenie wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny. Instrumenty z logo Pearl River eksportowane są do ponad 120 krajów. Fabryka Pearl River produkuje aktualnie ponad 30% budowanych na świecie pianin i fortepianów.
 
Pearl River - wysoka jakość i atrakcyjna cena
Instrumenty Pearl River produkowane dla Europejskiego Centrum Pianin i Fortepianów Pianina.pl, to fortepiany o podwyższonych normach jakościowych. Modele te produkowane są z wykorzystaniem starannie wyselekcjonowanych, najlepszych materiałów. Poddawane są precyzyjnej intonacji i szczegółowej kontroli jakości. Cechują się trwałością i stabilnością stroju. Wyróżniają się precyzją mechanizmu i bogactwem brzmienia.
 
10 lat gwarancji
Fortepiany Pearl River objęte są 10 letnią gwarancją, czyli najdłuższą gwarancją w branży pianistycznej. Jest to potwierdzenie trwałości i niezawodności produkcji Pearl River.
 
polecane na całym świecie przez pianistów, nauczycieli oraz stroicieli
Instrumenty marki Pearl River są bardzo atrakcyjne cenowo, pomimo że wykonywane są z wysokiej jakości materiałów i posiadają wiele cech i rozwiązań stosowanych zazwyczaj w droższych fortepianach. Dzięki tym zaletom instrumenty te polecane są na całym świecie przez nauczycieli, pianistów oraz techników, stroicieli.
 
Pearl River światowym liderem w produkcji pianin i fortepianów
Pearl River jest obecnie największym na świecie producentem pianin i fortepianów. Skalę wielkości produkcji fabryki Pearl River najlepiej obrazują poniższe liczby:
- roczna produkcja - ponad 150 000 szt. pianin i fortepianów, co daje jej pierwsze miejsce w świecie, pozostawiając daleko w tyle takie marki jak Yamaha i Kawai.
- udział w globalnej produkcji - ponad 30% co oznacza, że obecnie 1/3 produkowanych na świecie pianin i fortepianów jest wykonywanych w fabryce Pearl River
 
szybki rozwój i ponad 60 lat doświadczenia
Firma Pearl River Piano Group powstała w 1956r. i od samego początku skupiała się na produkcji dobrej jakości, a jednocześnie atrakcyjnych cenowo pianin i fortepianów. Na przestrzeni czasu fabryka Pearl River starała się pozyskać do współpracy najlepszych konstruktorów, fortepianmistrzów i projektantów. Fabryka dbała również o podnoszenie kwalifikacji zawodowych zarówno pracowników, jak i kadry kierowniczej. Wszystkie te działania owocowały coraz wyższą jakością instrumentów z logo Pearl River.
 
współpraca z firmami Yamaha oraz Steinway & Sons
Fabryka Pearl River dynamicznie pięła się w górę w hierarchii profesjonalnych producentów pianin i fortepianów. Fakt ten szybko został zauważony przez konkurencję, co miało wpływ na nawiązanie korzystnych relacji i współpracy. W 1995 roku jako pierwsza współpracę zaproponowała firma Yamaha, natomiast w 2008 roku firma Steinway & Sons.
 
Pearl River - największa i najnowocześniejsza fabryka na świecie
W 2012 roku koncern Pearl River zbudował nową, najnowocześniejszą fabrykę o powierzchni ponad 300 000 metrów kwadratowych, która łączy tradycyjne rzemiosło z zaawansowanymi technologicznie cyfrowymi maszynami CNC i spełnia europejskie standardy produkcyjne na najwyższym poziomie.
 
wielomiliardowe nakłady na rozwój technologii produkcji pianin i fortepianów
W ciągu ostatnich kilku lat ukończono budowę dwóch 6-piętrowych budynków, w których znajduje się obecnie większość powierzchni montażowej. Linię produkcyjną wyposażono w nowoczesne urządzenia o wartości 80 milionów dolarów.
 
innowacyjność i stała troska o podnoszenie jakości wytwarzanych instrumentów
Pearl River szczyci się jednym z najbardziej zaawansowanych działów badań i rozwoju. Laboratorium i Dział Konstrukcyjny, pracujące pod kierownictwem międzynarodowego zespołu konstruktorów i projektantów, dba o coraz wyższą jakość produkowanych instrumentów wykorzystując najnowsze badania naukowe i współczesne osiągnięcia technologiczne.

 

Autoryzowanym, wyłącznym dystrybutorem instrumentów Pearl River na Polskę jest firma Pianina.pl

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

największy w Europie wybór instrumentów

pianina logo