Pianino cyfrowe Dexibell HOME VIVO H10

 

 

- cena: od 16 900 zł

 

- raty: od 236 zł/mies.

- wynajem: od 676 zł/mies.

Fortepian cyfrowy Dexibell HOME VIVO H10MG

 

 

- cena: od 37 900 zł

 

- raty: od 528 zł/mies.

- wynajem: od 1516 zł/mies.

Pianino cyfrowe Dexibell HOME VIVO H5

 

 

- cena: 11 900 zł

 

- raty: od 166 zł/mies.

- wynajem: od 476 zł/mies.

Pianino cyfrowe Dexibell HOME VIVO H1

 

 

- cena: 9900 zł

 

- raty: od 138 zł/mies.

- wynajem: od 396 zł/mies.

MODELOWANIE T2L - marzenie, które stało się rzeczywistością

 
Technologia T2L (True 2 Life) to nowa technologia specjalnie stworzona i przygotowana dla takich instrumentów, które łączą w sobie innowacje, aby poprawić responsywność i precyzyjność barwy brzmienia w stosunku do artykulacji dynamicznej osoby grającej. Technologia T2L wykorzystuje liczne algorytmy służące do naśladowania każdego, nawet najmniejszego niuansu biorąc pod uwagę wszystkie aspekty brzmienia, które również mogą być modyfikowane przez użytkownika aby spersonalizować lub stworzyć nowe brzmienia. To co do tej pory wydawało się  niemożliwym marzeniem, teraz w pianinach i fortepianach cyfrowych Dexibell HOME stało się rzeczywistością. 
 
 

WYSOKA ROZDZIELCZOŚĆ 24 BIT I 48 KHz

 
Rozdzielczość audio nieporównywalna z rozdzielczością video. Wyobraź sobie film w jakości VHS, który następnie widzisz w rozdzielczości HD w 4K. Dexibell przekracza nawet te aktualne standardy 16 bit i 44.1 KHz czyli standardowe odtwarzanie audio CD, poprzez użycie najwyższej rozdzielczości zarówno w formacie „waveforms”, jak również w układzie scalonym konwersji danych z cyfrowych na analogowe (DAC). Ta nowa technologia zapewnia lepszą charakterystykę częstotliwościową oraz 256 razy wyższą reakcję na dynamikę niż konwencjonalny 16-bitowy instrument. 
 
 

POLIFONIA podwyższona do nieskończoności

 
W sercu instrumentów Dexibell znajduje się niesamowicie mocny procesor „Quad Core” radzący sobie z 320 cyfrowymi oscylatorami. Tak duża ilość oscylatorów pozwala na symulację wszystkich elementów, brzmień i dźwięków, które składają się na modelowanie brzmienia T2L.  Podwyższona do nieskończoności polifonia stosowana w instrumentach Dexibell HOME przyczynia się do symulacji realistycznej responsywności zarówno prawdziwego fortepianu akustycznego, jak również klasycznych organ, poprzez nieograniczoną polifonię. 

ikona włoskiej elegancji

DEXIBELL HOME - przeżycie, którego nie doświadczyłeś nigdy wcześniej

 

Pianina cyfrowe z najnowszej serii Dexibell HOME są ręcznie produkowane we Włoszech, z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanej w świecie technologii. Zastosowane rozwiązania wzbudzają zachwyt  u osób dobrze zorientowanych we współczesnych trendach branży elektronicznej. Wysokiej jakości materiały i komponenty używane do budowy pianin cyfrowych Dexibell HOME to przede wszystkim niezwykle silny procesor będący sercem tych instrumentów, wbudowana pamięć 3,2Gb zawierająca elitarne brzmienia z wybitnej i wiodącej na rynku biblioteki brzmień Dexibell PLATINUM, a całości dopełnia najbardziej wyrafinowany i elegancki system nagłośnienia. 

 
 
Krystaliczny dźwięk dzięki nieograniczenie wysokiej polifonii
 
Nieograniczona polifonia otwiera przed pianistą i słuchaczami nieograniczone horyzonty brzmieniowe. Każdy niuans, każdy najdrobniejszy rezonans i każda współzależność harmoniczna zostaje precyzyjnie wyemitowana z instrumentu Dexibell HOME w przestrzeń akustyczną, napełniając salę koncertową lub domowy salon dźwiękiem krystalicznie czystym.
 
 
Klawiatura dla najbardziej wymagających muzyków
 
Produkowana przez włoską firmę Fatar wyjątkowa, hybrydowa, młoteczkowa, drewniana klawiatura z wymykiem oraz z imitacją kości słoniowej i hebanu doskonale odzwierciedla pracę klawiatury fortepianu akustycznego, dlatego zadowoli nawet najbardziej wymagającego muzyka.

Dexibell HOME to dzieła, które powstały z potrzeby stworzenia niezawodnych instrumentów muzycznych spełniających najwyższe oczekiwania. Dexibell HOME cechuje się kreatywną energią, która jest napędzana specjalistyczną wiedzą, talentem oraz doświadczeniem najlepszych i najbardziej doświadczonych włoskich projektantów i inżynierów. 

luksus wśród instrumentów

DEXIBELL HOME - najwyższej klasy, włoskie pianina i fortepiany cyfrowe o najwyższej polifonii i imponujących możliwościach

Luxury Italian Pianos

KONTAKT

 

tel.: +48 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

największy w Europie wybór instrumentów

pianina logo