pianino petrof special

pianino Petrof P 118 Special

Pianino Petrof P 118 Special to najbardziej popularne pianino wśród wysokiej jakości pianin Petrof. Doskonałe walory brzmieniowe i estetyczne sprawiają, że pianino to znajduje szerokie grono odbiorców. Nowoczesny wygląd oraz bardzo dobre proporcje obudowy wyróżniają ten model z grona innych pianin klasycznych.

pianino Petrof P118 P1

Pianino P 118 P1, ze względu na swoje wymiary, skierowane jest głównie do mniejszych wnętrz. Jest to bardzo popularny model o szerokim zastosowaniu. Zalecany do nauki, do ćwiczeń, oraz jako instrument akompaniujący w śpiewie i recitalach. Występuje w wielu wykończeniach.

pianino Petrof P118 Rococo

pianino Petrof P118 Demichippendale

pianino Petrof P118 Chippendale

pianino Petrof P122 N2

Pianino Petrof P 122 N2 zalecane jest zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych pianistów, do nauki w szkołach muzycznych, jako instrument do akompaniamentu śpiewu i do recitali, do gry
w orkiestrach kameralnych i zespołach muzycznych. Obudowa tego modelu jest nowoczesna i prosta, a jego panele i konsole mają ściśle geometryczne kształty.

pianino czarne petrof

pianino Petrof P122 H1

Pianino Petrof P122 H1 zostało opracowane przez producenta jako odpowiedź na prośby klientów. Nawet jeśli na pierwszy rzut oka obudowa wydaje się być minimalistyczna, szczyci się wieloma precyzyjnie opracowanymi detalami.

pianino Petrof P125 F1

Pianino Petrof P 125 F1 posiada doskonałą konstrukcję
oraz rewelacyjne walory brzmieniowe. Dodatkowym atutem tego modelu jest bardzo bogata paleta kolorów dostępnych w standardzie. Lekko profilowane krawędzie oraz zaokrąglenia elementy obudowy podkreślają klasykę tego pianina.

pianino akustyczne petrof

pianino Petrof P125 K1

Pianino Petrof P 125 K1 zostało po raz pierwszy zaprezentowane podczas targów Musikmesse we Frankfurcie w 2016 roku. Muzycy od razu zakochali się w tym modelu,a pierwsza partia produkcyjna została sprzedana natychmiastowo. Teraz każdy ma możliwość nabycia tego zachwycającego pianina, które jest idealne nie tylko do nauki
i ćwiczenia, ale również do gry w orkiestrach kameralnych.

Niezwykle szeroka gama modeli pianin Petrof sprawia, że każdy klient znajdzie wśród nich swój wymarzony instrument. Aktualna produkcja obejmuje następujące klasyczne, akustyczne modele o wysokości: 118cm, 122 cm, 125cm, 127cm, 131cm i 135cm. Stylistyka pianin jest niezwykle imponująca gdyż prowadzi od modelu barok poprzez rokoko, chippendale, demichippendale, style klasyczny i klasycystyczny, aż po wersje modernistyczne i futurystyczne. Imponująca jest także gama kolorystyczna pianin Petrof - od bieli po czerń w wykończeniu połysk lub mat, jak również obudowy z naturalnych gatunków drewna w tym również gatunków drewna egzotycznego. W ofercie firmy Petrof znajdują się również pianina z intarsjami i złoceniami. Na uwagę zasługują ekskluzywne serie: "Art Collection" i "Special Collection". Pianino Petrof cechuje się bogatym ciepłym brzmieniem charakterystycznym dla pianin europejskich. Każde pianino Petrof posiada indywidualny certyfikat pochodzenia i hologram EEX-European Excellent. Instrumenty Petrof objęte są gwarancją producenta.

pianino petrof logo
pianino petrof logo
pianino petrof logo
pianino petrof logo
pianino petrof białe
pianino petrof logo

pianino Petrof P125 M1

Pianino Petrof P 125 M1 jest doskonale zaprojektowanym instrumentem. Idealnie sprawdza się zarówno
w zastosowaniach profesjonanych w Instytucjach i Szkołach jak i przy kameralnych spotkaniach w gronie najbliższych.

pianino Petrof P125 G1

Pianino Petrof P 125 G1 zachwyca pełnią i głębią brzmienia. Tradycyjna konstrukcja mechanizmu, najwyższej jakości materiały i podzespoły gwarantują stabilny strój i długoletnią bezproblemową eksploatację. Ciepłe, romantyczne brzmienie oraz klasyczna forma obudowy są doskonałym połączeniem, które zachwyca zarówno pianistów jak i koneserów.

pianino Petrof P131 M1

Doskonały model wysokiego pianina Petrof. Profesjonalnie zaprojektowane pianino P131 M1 posiada ponadczasową stylisykę oraz rewelacyjne walory brzmieniowe. Charakteryzuje się bardzo ciepłym, europejskim brzmieniem.

pianino Petrof P135 K1

Petrof P 135 K1 to profesjonalne pianino koncertowe posiadające najlepsze cechy europejskiej produkcji
z uwzględnieniem potrzeb bardzo wymagających muzyków
i artystów scen światowych.

pianino Petrof Next

więcej

więcej

więcej

więcej

więcej

więcej

więcej

więcej

więcej

pianina logo

największy w Europie wybór w instrumentów

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl