więcej

więcej

więcej

Przez wiele lat niemieccy fortepianmistrzowie fabryki Grotrian-Steinweg marzyli o stworzeniu instrumentu, który uchwyciłby magiczne brzmienie śpiewu wielogłosowego. Po latach poświęconych na badania i rozwój, marzenie to stało się w końcu rzeczywistością w postaci modelu Grotrian-Steinweg G118-3. W pianinie tym zostały użyte wyłącznie najlepsze, starannie wyselekcjonowane materiały i podzespoły.

 

 

- cena: 128 000 zł

 

- raty

- wynajem: od 2560 zł/mies.

 

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

więcej

Grotrian-Steinweg jest jedną z najbardziej szanowanych marek pianistycznych na świecie.

 

Grotrian-Steinweg produkuje luksusowe pianina i fortepiany z najwyższej półki jakościowej. Kiedy myślisz o produktach luksusowych, zapewne masz skojarzenia z takimi markami jak m.in. Maybach, Louis Vuitton, Tiffany & Co. Ten poziom luksusu wśród instrumentów reprezentuje właśnie Grotrian-Steinweg.

 

Pianina marki Grotrian-Steinweg są w 100% wyprodukowane w Niemczech, co potwierdza stosowny certyfikat. Instrumenty Grotrian-Steinweg reprezentują najwyższą wartość wśród luksusowych marek pianistycznych. Pianina Grotrian-Steinweg to ręcznie wykonywane dzieła sztuki, wytwarzane nieskazitelną, tradycyjną niemiecką metodą przy zastosowaniu wyłącznie najlepszych materiałów. Pianina i fortepiany Grotrian-Steinweg posiadają perfekcyjny mechanizm i wyjątkowo szlachetne brzmienie.

 

Cechą charakterystyczną i wyróżniającą pianina Grotrian-Steinweg jest tylna rama w kształcie gwiazdy. Rozwiązanie to zostało opatentowane przez firmę Grotrian-Steinweg już w 1905 roku i stosowane jest właśnie od początku XX wieku, ponieważ uważane jest za najlepszy rodzaj konstrukcji absorbujący naprężenia. Formowanie i wiercenie tylnej ramy oraz obudowy wykonywane są przy użyciu maszyn CNC zapewniających największą precyzję, co jest istotą procesu produkcyjnego.

 

Fabryka Grotrian-Steinweg jako swojego reprezentanta na teren Polski wybrała firmę Pianina.pl z Pszczyny.

Pianina.pl posiada status i certyfikat autoryzowanego wyłącznego dystrybutora instrumentów marki Grotrian-Steinweg na terytorium Polski.

fortepian bechstein logo

Pianino o tradycyjnym kształcie obudowy, które spełnia wszystkie założenia jakościowe marki Grotrian-Steinweg. Instrument ten idealnie wpasuje się do każdego wnętrza i nada mu klasy. Dzięki swojemu czystemu i pełnemu barw brzmieniu, instrument ten jest idealny zarówno do solowych wykonań jak i do muzyki kameralnej. G113-3 to wartościowa inwestycja dla kolejnych pokoleń.

 

 

- cena: 108 000 zł

 

- raty

- wynajem: od 2160 zł/mies.

 

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

pianino Grotrian-Steinweg G113-3

pianino Grotrian-Steinweg G118-3

Pianino G124-3 można śmiało zakwalifikować do grupy najlepszych pianin, jakie zostały do tej pory stworzone. Brzmienie tego instrumentu jest zachwycająco czyste i wytworne, a sam instrument cechuje się niebywałą jakością. Model ten jest również wyjątkowo wszechstronny. Możesz na nim grać z największą pasją i wirtuozerią, wiedząc, że jego brzmienie zachwyci nie tylko Ciebie, ale też każdego z Twoich słuchaczy.

 

 

- cena: 158 000 zł

 

- raty

- wynajem

 

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

pianino Grotrian-Steinweg G124-3

Wiele lat tradycji i nieustannego udoskonalania rzemiosła tworzenia pianin umożliwiło stworzenie instrumentu o wspaniałych właściwościach akustycznych. Każde pianino Grotrian-Steinweg to ręcznie wykonane arcydzieło sztuki fortepianmistrzowskiej. Najwyższy i najpotężniejszy model G132-3 wygląda jak pianino, lecz brzmi jak fortepian.

 

 

- cena: 230 000 zł

 

- raty

- wynajem

 

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

pianino Grotrian-Steinweg G132-3

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

największy w Europie wybór instrumentów

pianina logo