najnowsza generacja pianin cyfrowych The ONE

jest już dostępna w Pianina.pl

 

odkryj najnowsze modele

i najnowsze oprogramowanie

Pianino cyfrowe The ONE Deluxe

 

 

- cena: od 9500 zł

 

- raty: od 147 zł/mies.

- wynajem: od 380 zł/mies.

Pianino cyfrowe The ONE Advanced

 

 

- cena: od 19 900 zł

 

- raty: od 307 zł/mies.

- wynajem: od 796 zł/mies.

Pianino cyfrowe The ONE Popular

 

 

- cena: 8900 zł

 

- raty: od 138 zł/mies.

- wynajem: od 356 zł/mies.

Pianino cyfrowe The ONE Simple

 

 

- cena: 6900 zł

 

- raty: od 107 zł/mies.

- wynajem: od 276 zł/mies.

innowacyjne rozwiązania

 

The ONE Music Group to amerykańska firma z siedzibą w San Francisco, która tworzy inteligentne instrumenty muzyczne, włączając w produkcję technologię cyfrową, aby nauka była jeszcze bardziej przyjemna i dostępna. Wykorzystując najnowsze osiągnięcia w dziedzinie inteligentnego nauczania, produkty The ONE są stworzone dla osób wszystkich kategorii wiekowych i na różnych poziomach zaawansowania. Oferują one ciekawy i wzbogacający sposób nauki gry na pianinie. 

 

 

nauka przyjemnością

 

Inspiracją do stworzenia instrumentów The ONE był 8-letni Bob, który zrezygnował z lekcji gry na pianinie krótko po ich rozpoczęciu. Jego ojciec Ben, programista komputerowy, nie potrafiąc znaleźć sposobu aby zafascynować syna edukacją muzyczną, stworzył rozwiązanie, dzięki któremu nauka gry na pianinie miała być tak przyjemna, jak granie na iPadzie. Mały chłopak tak się zafascynował nowym pomysłem, że nauczył się utworu „Twinkle Twinkle Little Star” samodzielnie, w zaledwie 20 minut, używając prototypu inteligentnego pianina (które później ewoluowało w pierwsze i jedyne na świecie pianino posiadające certyfikat Apple MFI). Od tego czasu instrumenty The ONE nauczyły gry na pianinie ponad 200 000 osób, zapewniając im najprzyjemniejsze muzyczne doświadczenia. 

 

 

zdobywca licznych nagród

 

Za osiągnięcia w rozwoju edukacji muzycznej przy użyciu metod inteligentnego nauczania oraz produktów opierających się na nowoczesnej technologii, marka The ONE zdobyła liczne nagrody.

idealne do pianistycznej samoedukacji

 
 

Już tylko jeden krok dzieli Cię od zagrania pierwszych utworów. Wybierz pianino cyfrowe The ONE z najnowszym oprogramowaniem. Podążaj za niebieskimi i czerwonymi światłami i ucz się nowych utworów w błyskawicznym tempie. Najnowsze oprogramowanie zapewnia setki darmowych utworów, rozbudowane kursy nauki gry, a także gry i zabawy z instrumentem, które urozmaicą codzienne ćwiczenie.

Chcesz samodzielnie nauczyć się grać na pianinie?
 
skorzystaj z najnowszej technologi zawartej
w pianinach cyfrowych The ONE

Twój osobisty nauczyciel

KONTAKT

 

tel.: +48 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

największy w Europie wybór instrumentów

pianina logo