najlepsze pianino koncertowe C. Bechstein

pianino C. Bechstein Concert 8

koncertowe pianino C. Bechstein Elegance

pianino C. Bechstein Elegance 124

Model Elegance 124 jest doskonałym przykładem jak C.Bechstein potrafi połączyć najwyższe standardy techniczne, solidne wykonanie oraz najwyższej jakości brzmienie, by stworzyć idealne pianino koncertowe. Wyjątkowo piękny instrument o doskonałej harmonijnej budowie, wielokrotnie nagradzany za elegancki design.

 

Elegance 124 - przez dziesięciolecia będzie ozdobą Twojego salonu.

najwyższej klasy pianino C. Bechstein

pianino C. Bechstein Classic 124

Pianino Classic 124 to harmonijne połączenie doskonałego dźwięku i ponadczasowej konstrukcji. Mocny, głęboki bas, mistrzowsko wyrównane brzmienie, precyzyjny, sprawnie i szybko reagujący mechanizm.

 

Klasyczne pianino spełniające najwyższe standardy muzyczne.

pianino C. Bechstein - profesjonalne pianina i fortepiany

pianino C. Bechstein Contur 118

Wyjątkowo atrakcyjna wysmukła obudowa. Zachwycające wzornictwo - intarsje z szlachetnych gatunków drewna. Dyskretne mosiężne akcenty zdobnicze na pilastrach i konsolach. Contur 118 to pianino, w którym można zobaczyć i usłyszeć mistrzostwo i kunszt najlepszych budowniczych pianin i fortepianów z fabryki C. Bechstein.

 

Contur 118 - szlachetne pianino do ekskluzywnych salonów.

akustyczne pianino C. Bechstein

pianino C. Bechstein Classic 118

Klasyczna, prosta forma obudowy. Tradycyjny model o bogatym, pełnym dźwięku. Bardzo duża głośność w stosunku do wielkości pianina. Jak każde pianino produkcji C. Bechstein również Classic 118 charakteryzuje się ciepłym, romantycznym brzmieniem.

pianino

pianino C. Bechstein Millenium 116

Koncertowe fortepiany i pianina C. Bechstein to najwyższej światowej klasy rękodzieła tworzone przez mistrzów dla mistrzów.

 

C. Bechstein to instrumenty idealne pod każdym względem, to najwyższa jakość, której konkurencja nie jest w stanie osiągnąć.

luksusowe pianino

pianino C. Bechstein A 124 Style

Wysokiej jakości profesjonalnie zaprojektowane pianino o solidnej i trwałej konstrukcji. Doskonale działający mechanizm C. Bechstein Silver pozwalający na niezwykłą lekkość i swobodę gry. Zachwycający i wytworny kształt obudowy. Idealne klasyczne pianino akustyczne o rewelacyjnie zrównoważonym i dobrze wybrzmiewającym dźwięku.

 

Wyśmienite pianino dla bardzo wymagających muzyków.

klasyczne pianino C. Bechstein

pianino C. Bechstein A 124 Imposant

Pianino polecane dla wymagających pianistów. Bardzo przyjemne brzmienie, dobra głośność, konstrukcja o idealnych proporcjach, doskonałe parametry akustyczne, klasyczne wykończenie zewnętrzne.

 

A 124 Imposant - pianino dla profesjonalistów

pianino bechstein

pianino C. Bechstein A 114 Compact

Profesjonalny instrument o niezwykłej elegancji. Pianino A 114 Compact odznacza się harmonijnym połączeniem wysokiej jakości dźwięku, dużej dynamiki oraz indywidualnego niepowtarzalnego brzmienia.

 

A 114 Compact - ten model doceni każdy pianista

nowoczesne pianino do nowoczesnych wnętrz

pianino C. Bechstein A 114 Chrome Art

Najwyższa jakość tradycyjnej ręcznej produkcji wykonywanej przez wybitnych rzemieślników C. Bechstein nadaje temu pianinu własny, niepowtarzalny charakter. Pianino zachwyca oryginalnym designem.

pianino Modern - modernistyczne pianina i fortepiany

pianino C. Bechstein A 114 Modern

Pianino o rewelacyjnym brzmieniu. Nowoczesny design, atrakcyjne wzornictwo przy zachowaniu wysokich standardów jakości tradycyjnego Bechsteina. Bardzo dobra dynamika dźwięku.

 

Pianino C. Bechstein A 114 Modern - uczta dla melomanów

pianino bechstein logo
pianino bechstein logo
pianino bechstein logo
pianino bechstein logo
pianino bechstein logo
pianino bechstein logo
pianino bechstein logo
pianino bechstein logo
pianino bechstein logo
pianino bechstein logo
pianino bechstein logo

Każde pianino i fortepian C. Bechstein posiada wszystkie cechy wysokiej klasy instrumentów koncertowych: piękne, wyraziste oraz czyste brzmienie, niezwykła dynamika dźwięku, rewelacyjna precyzja mechanizmu, wyjątkowa trwałość i staranność wykonania. Pianina i fortepiany C.Bechstein to profesjonalne instrumenty produkowane zgodnie z najwyższymi standardami renomowanej firmy C.Bechstein.

Concert 8 to legenda wśród pianin koncertowych. Niesamowite bogactwo barw, szerokie spektrum brzmień, doskonały czas naturalnego wybrzmiewania, absolutnie perfekcyjny mechanizm. Od dawna przez wielu muzyków uznawane jest za najlepsze pianino na świecie. Pianino Concert 8 zbliża się do ideału fortepianu. Idealne do interpretacji dowolnych stylów muzycznych.

 

Najlepsze na świecie pianino koncertowe

więcej

więcej

więcej

więcej

więcej

więcej

więcej

więcej

więcej

więcej

pianina logo

największy w Europie wybór w instrumentów

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl