Pianino Kawai K-800

Pianino Kawai K-700

Pianino Kawai K-600

Pianino Kawai K-500

Pianino Kawai K-400

Pianino Kawai K-300

Fabryka pianin i fortepianów Kawai istnieje od 1927 roku. Aktualna produkcja obejmuje instrumenty o szerokim zakresie zarówno cenowym, jak i jakościowym. Instrumenty Kawai produkowane są w kilku fabrykach: w Japonii, Korei, Chinach i Indonezji. Każde pianino Kawai objęte jest 5 letnią gwarancją producenta.
 
Pianina.pl - Autoryzowany Dealer Pianin i Fortepianów Kawai posiada w ofercie pełne spektrum pianin Kawai: od najtańszego modelu K15, aż po najambitniejsze modele tego producenta K600 i K800.
 
Umów wizytę  w Europejskim Centrum Pianin i Fortepianów  Pianina.pl i osobiście  zapoznaj się z pełnym spektrum pianin Kawai. W Pianina.pl dostępne są zarówno klasyczne pianina akustyczne Kawai, jak też modele wyposażone w systemy cichej gry ANYTIME ATX4 oraz w systemy AURES 2. 
 
W salonie firmowym Pianina.pl dostępne są  wyselekcjonowane, najlepsze egzemplarze pianin Kawai. Pianina.pl to idealne miejsce zarówno dla klientów, którzy poszukują budżetowych pianin Kawai, jak i dla tych klientów, którzy mają wysokie wymagania i którzy poszukują najambitniejszych, najwyższych modeli.
 
Wybierz instrument akustyczny  w Pianina.pl i  otrzymaj pakiet korzyści: bezpłatny transport na terenie całej Polski, bezpłatne wniesienie i ustawienie pianina w Twoim mieszkaniu, bezpłatne strojenie, atrakcyjne formy finansowania, a przede wszystkim pewność, że kupujesz pianino Kawai u Autoryzowanego Dealera Pianin i Fortepianów Kawai.
pianino kawai k 800
pianino kawai k 700
pianino kawai k 600
pianino kawai k 500
pianino kawai k 400
pianino kawai k 300

Pianino Kawai K-200

pianino kawai k 200

KONTAKT

 

tel.: +48 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

największy w Europie wybór instrumentów

pianina logo