Fortepian Weinbach 180 jest idealnym wyborem dla każdego, kto szuka stabilnego i bogatego w brzmienie fortepianu, głównie z myślą o intensywnej, wielogodzinnej grze. 
 
Mocny bas i donośny dyszkant zapewniają, że fortepian ten sprawdzi się w różnorodnych gatunkach muzycznych. Model ten można często spotkać nie tylko w prywatnych domach, ale również w szkołach muzycznych i mniejszych salach koncertowych. 
 
Kolejną, niezaprzeczalną zaletą fortepianu Weinbach 180 jest jego atrakcyjna cena.

 

 

- cena: 121 000 zł

 

- raty

 

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

Weinbach jest marką należącą do czeskiej firmy Petrof. Konstrukcja fortepianów Weinbach bazuje na konstrukcji instrumentów Petrof. To daje im niezwykłą stabilność oraz bogaty, śpiewny dźwięk. Fortepiany Weinbach to niezawodne instrumenty o bogatym, wyszukanym brzmieniu, w którym od razu się zakochasz. Dzięki ich wyjątkowemu designowi staną się główną atrakcją każdego wnętrza.

 

Autoryzowanym, wyłącznym dystrybutorem instrumentów Weinbach na Polskę jest firma Pianina.pl

fortepian bechstein logo
fortepian bechstein logo

Fortepian Weinbach 162 to krótszy z dwóch oferowanych przez tą markę instrumentów. Pomimo, że fortepian ten posiada mniejsze wnętrze akustyczne, w dalszym ciągu cechuje się bogatym i barwnym brzmieniem. Instrument ten to sprawdzony partner muzyczny dla studentów, którzy potrzebują niezawodnego narzędzia do ćwiczeń. Model ten sprawdzi się również w szkołach bądź w mniejszych, prywatnych wnętrzach, gdzie przyniesie wiele radości każdemu, kto pragnie otrzymać wspaniały instrument w rozsądnej cenie.

 

 

- cena: 108 000 zł

 

- raty

 

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

fortepian Weinbach 162

fortepian Weinbach 180

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

największy w Europie wybór instrumentów

pianina logo