pianino Yamaha B1

Najmniejsze z akustycznych pianin firmy Yamaha. Przeznaczone dla początkujących pianistów. Niewielkie wymiary oraz modernistyczna sylwetka powodują, że instrument ten doskonale pasuje do małych mieszkań.

pianino Yamaha B2

To jedno z najtańszych pianin na rynku. Klasyczna obudowa nadaje mu elegancji i powagi.

pianino Yamaha B3

Największe pianino z serii B, to połączenie jakości i przystępnej ceny. Pianino produkowane jest w kilku wersjach kolorystycznych.

pianino Yamaha P116

Yamaha P 116 to pianino, które pomimo niewielkiej wysokości posiada dobre brzmienie. Pianino dostępne jest szerokiej gamie wykończenia zewnętrznego w wersji mat lub połysk.

pianino Yamaha P121

Średniej wielkości instrument o ekspresyjnym brzmieniu. Klasyczna wersja obudowy nadaje mu szyku i powagi.

pianino Yamaha U1

Instrument ten to najbardziej popularne pianino firmy Yamaha. Od wielu lat pianino U1 cieszy się uznaniem pianistów domowych. Obecnie posiada zmodyfikowaną konstrukcję dzięki czemu poprawiono stabilność konstrukcji i trwałość stroju. Ulepszono również dynamikę

i odporność na zużycie.

pianino Yamaha U3

Wysokie, bo mierzące 131 cm pianino Yamaha U3 to instrument o silnym brzmieniu i wysmukłej sylwetce.

pianino Yamaha YUS1

Pianino to posiada specjalnie zaprojektowaną skalę o wydłużonej menzurze. W tym modelu zastosowano wysokiej jakości struny, które montowane są w pianinach serii SU. Podwójne kółka zapewniają lepszą stabilność instrumentu.

pianino Yamaha YUS3

Pianino to pretenduje do czołówki wśród modeli Yamaha.

pianino Yamaha YUS5

Klasyczne pianino akustyczne YUS5 to jedno z lepszych modeli firmy Yamaha. Solidne wykonanie, piękna obudowa, nowy rodzaj zamykania nakrywy to cechy wizualne. Dodając do tego wyrównane brzmienie w całej skali stwierdzić można, że pianino YUS5 wprowadza nowy poziom wśród akustycznych instrumentów Yamaha.

pianino Yamaha SU118

Pianino wykonane z materiałów specjalnie wyselekcjonowanych w fabryce Yamaha. Obudowa tego pianina spełnia standardy produkcji luksusowych mebli.

pianino Yamaha SU7

Pianino SU7 to wizytówka i sztandarowy model firmy Yamaha. Pianina serii SU są budowane przez najlepszych rzemieślników i techników Yamaha. Model SU7 jest dumą firmy Yamaha.

pianina logo

największy w Europie wybór w instrumentów

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl