Markieteria, czyli od lat stosowana technika zdobienia drewna, nadała modelowi C121 ekstrawaganckiego charakteru. W poprzednich wiekach, technika ta była wykorzystywana do zdobienia drogich mebli. W przeciwieństwie do techniki mozaikowej, markieteria jest w całości przygotowywana wcześniej i składa się z małych elementów forniru łączonych i następnie klejonych na drewniany korpus.

 

 

- cena: 100 000 zł

 

- raty

pianino Schimmel C121 Tradition Marketerie

Co czyni model C116 Tradition bestsellerem marki Schimmel? Fakt, że pianino to jest idealnym połączeniem najważniejszych czynników: niezawodności, elegancji oraz niesamowitej jakości dźwięku. Model ten, młodszy brat modelu C121 Tradition, doszedł na sam szczyt rankingów. Pianino to jest produkowane od ponad dekady, a jego popularność cały czas rośnie. Pianiści lubią wracać do niezawodnych instrumentów.

 

 

- cena: 74 000 zł

 

- raty: od 1030 zł/mies.

- wynajem: od 1480 zł/mies.

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

Schimmel to najlepiej sprzedające się w świecie niemieckie pianina, których tradycja sięga 1885 roku. Schimmel to również najczęściej nagradzany niemiecki producent pianin i fortepianów.

 

Jakość zwycięży - krótkie hasło, które Wilhelm Schimmel przyjął jako swoje życiowe motto i które przyświecało mu od początku istnienia założonej przez niego słynnej dziś w całym świecie fabryki pianin i fortepianów Schimmel w niemieckim Brunszwiku.

 

Rzeczywiście jakość zwycięży, co potwierdzają liczne nagrody zdobyte przez instrumenty Schimmel w wielu prestiżowych konkursach i wystawach. Są dowodem na to, że jakość instrumentów Schimmel jest powszechnie doceniana przez ekspertów. Żaden z producentów pianin i fortepianów nie może się poszczycić taka ilością nagród i wyróżnień jaką zdobył Schimmel.

 

Zgodnie z cytatem Wilhelma Schimmela jakość zwycięży, produkcja firmy opiera się na połączeniu tradycji, innowacji i rzemiosła. Zaangażowanie w wysoką jakość „Made in Germany” ma dla producenta fortepianów priorytetowe znaczenie.

 

Zapoznaj się z pełną gamą instrumentów Schimmel i przetestuj je osobiście w Pszczynie, w najlepiej zaopatrzonym pianosalonie Europy.

Pianina.pl jest autoryzowanym, wyłącznym dystrybutorem instrumentów Schimmel w Polsce. 

Marka Schimmel łączy tradycję ze współczesnym punktem widzenia, co można z łatwością zaobserwować w modelu K132, który jest niepowtarzalnym połączeniem tradycyjnej pracy niemieckich rzemieślników z innowacyjną konstrukcją i współczesnym designem. Schimmel K132 Tradition to pianino, które brzmi jak fortepian. Jest to czysta perfekcja i estetyka, które będą zachwycać kolejne pokolenia.

 

 

- cena: 135 000 zł

 

- raty

- wynajem

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

pianino Schimmel K132 Tradition

Pianino K125 to środkowy model linii Konzert, prezentującej najwyższą jakość pianin i fortepianów. Jest to model o perfekcyjnie opracowanych wymiarach, stworzony i produkowany przez lidera na rynku pianistycznym: fabrykę Schimmel. Dla tych, którzy poszukują pianina w tym przedziale wysokościowym, model K125 jest idealnym rozwiązaniem oferując niesamowite doznania muzyczne, które zapewnić mogą wyłącznie niemieckie, ręcznie produkowane instrumenty. K125 Tradition to niewątpliwie budzące szacunek dzieło sztuki.  

 

 

- cena: 120 000 zł

 

- raty

- wynajem

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

pianino Schimmel K125 Tradition

Magazyn "Le Monde de La Musique" opisuje pianino K122 Elegance w następujący sposób: „Wspaniały mechanizm, który jest idealnie dostosowany i nie jest zbyt ciężki, natychmiast wywołuje uczucie zaufania. Największą jednak zaletą tego modelu jest niewątpliwie wspaniała struktura balansu dźwięku, za którego sukcesem stoi dający się z łatwością kontrolować poziom dynamiki i który przekształca pianino w wytworny, precyzyjny i śpiewny instrument. Rzadkością jest, aby tyle wspaniałych cech znajdowało się w jednym pianinie”.

 

 

- cena: 107 000 zł

 

- raty

- wynajem

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

pianino Schimmel K122 Elegance

Elegancki model C130 Tradition jest pianinem wyjątkowym, jedynym w swoim rodzaju. Odczucie gry oraz brzmienie są perfekcyjnie zharmonizowane od najniższych dźwięków basowych, aż po błyszczące dźwięki dyszkantowe.

 

 

- cena: 112 000 zł

 

- raty

- wynajem

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

pianino Schimmel C130 Tradition

Schimmel C126 Tradition jest instrumentem o idealnych proporcjach. Uosobienie estetyki i harmonii. C126 zdecydowanie spełnia wszystkie kryteria stawiane pianinom akustycznym najwyższej klasy. Zapewnia wyjątkowe spektrum możliwości interpretacyjnych. Szeroka paleta barw brzmieniowych oraz niuansów dynamicznych pozwala wyrazić siebie. Instrument, który wprowadzi szlachetność do Twojego salonu.

 

 

- cena: 95 000 zł

 

- raty

- wynajem

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

pianino Schimmel C126 Tradition

Wyjątkową osobowość modelu Royal tworzą przede wszystkim tradycyjnie rzeźbione konsole, wytwarzane z litego drewna. Majestatyczny wygląd tego pianina sprawia, że tworzenie i wykonywanie muzyki jest niesamowitym doznaniem dla wszystkich zmysłów!

 

 

- cena: 94 000 zł

 

- raty

- wynajem

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

pianino Schimmel C121 Royal

C121 Elegance Manhattan to prosty instrument, o czystych liniach, bez zdobień. Jest to model, którego produkcja trwa niezmiennie od wielu lat i wciąż cieszy się niesamowitym zainteresowaniem. Pianino Elegance to ponadczasowy instrument, który wiernie towarzyszy pianistom.

 

 

- cena: 85 000 zł

 

- raty

- wynajem

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

pianino Schimmel C121 Elegance Manhattan

Muzyką dla uszu jest niesamowity opis tego instrumentu, zamieszczony we francuskim muzycznym czasopiśmie „Le Monde de la Musique”. Artykuł wskazuje na fakt, że model ten jest potwierdzeniem wspaniałej tradycji produkowania pianin w Niemczech, a dodatkowo, zdaniem autora, instrumenty marki Schimmel to coś więcej niż zwykłe pianina. Model C121 wyróżnia się wspaniałym bogactwem brzmienia oraz harmonijną strukturą. Jest to pianino, w którym został ściśle przemyślany każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

 

 

- cena: 85 000 zł

 

- raty

- wynajem

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

pianino Schimmel C121 Tradition

Pianino C116 Modern Cubus jest wariacją modelu C116 Modern. Klasyczna konstrukcja z konsolami podkreśla pionowy wygląd i nadaje instrumentowi większej kwintesencji. Oba modele oferują muzyczną oraz wizualną ucztę dla zmysłów.

 

 

- cena: 85 000 zł

 

- raty

- wynajem

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + chrom.

pianino Schimmel C116 Modern Cubus

Maksymalna muzyczna rozkosz w połączeniu z pierwszorzędnym designem pozwoliły na stworzenie arcydzieła w postaci modelu C116 Modern. Przejrzysty i minimalistyczny design uwydatnia wspaniałą sylwetkę tego modelu. Nowe techniki produkcyjne oraz chromowane elementy, które zostały zastosowane jako kontrapunkt do wykończenia czarny połysk, podkreślają istotne elementy tego pianina. Wyjątkowy, purystyczny design zapewnił temu instrumentowi wiele prestiżowych nagród.

 

 

- cena: 85 000 zł

 

- raty

- wynajem

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + chrom.

pianino Schimmel C116 Modern

pianino Schimmel C116 Tradition

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

największy w Europie wybór instrumentów

pianina logo