więcej

więcej

więcej

więcej

Przy produkcji fortepian G192 nie ma mowy o żadnych oszczędnościach. Widać to zarówno w wyglądzie, jak i brzmieniu tego instrumentu. Model ten, o długości 192 cm, który cechuje się prawdziwą różnorodnością barw, jest idealnym instrumentem na koncerty kameralne. Fortepian ten sprawdzi się również w akademiach muzycznych oraz w domach wymagających pianistów.

 

 

- cena: 390 000 zł

 

- raty

 

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

więcej

Grotrian-Steinweg to prestiżowa niemiecka marka fortepianów, która została założona w 1835 roku. Obecnie już szóste pokolenie prowadzi fabrykę Grotrian-Steinweg jako cenioną tradycyjną firmę rodzinną. Jest również jedną z najbardziej szanowanych marek pianistycznych na świecie.

 

Grotrian-Steinweg produkuje luksusowe pianina i fortepiany najwyższej jakości. Kiedy myślisz o produktach luksusowych, zapewne masz skojarzenia z takimi markami jak m.in. Maybach, Louis Vuitton, Tiffany & Co. Ten poziom luksusu wśród instrumentów reprezentuje właśnie Grotrian-Steinweg.

Pianina i fortepiany marki Grotrian-Steinweg zostały certyfikowane jako w 100% wyprodukowane w Niemczech i dostarczane są z potwierdzającym to certyfikatem. Instrumenty te są ręcznie wykonywane, zgodnie z tradycyjną, niemiecką metodą, przy zastosowaniu wyłącznie najlepszych dostępnych materiałów. Dzięki temu każdy instrument opuszczający fabrykę, to prawdziwe dzieło sztuki. Najważniejsze cechy pianin i fortepianów Grotrian-Steinweg to przede wszystkim perfekcyjne, precyzyjne mechanizmy oraz wyjątkowe, szlachetne brzmienie. 

 

„Od teraz ten fortepian i żaden inny” - tak powiedziała słynna pianistka Clara Schumann po tym, gdy zagrała na instrumencie marki Grotrian-Steinweg. Nie była jedyną: wielu znanych muzyków i kompozytorów wybierało instrumenty Grotrian-Steinweg produkowane w Niemczech w Brunszwiku. Clara Schumann, żona Roberta Schumanna, swoje koncerty wykonywała wyłącznie na swoim własnym fortepianie Grotrian-Steinweg.

 

Firma Pianina.pl ma zaszczyt być autoryzowanym, wyłącznym przedstawicielem marki Grotrian-Steinweg w Polsce. Nadrzędnym celem firmy Pianina.pl jest oferowanie klientom fortepianów i pianin tych marek, które w obrębie danej grupy cenowej prezentują najwyższą światową jakość. Właśnie dlatego Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów Pianina.pl zdecydowało się reprezentować w Polsce markę Grotrian-Steinweg, która w grupie instrumentów luksusowych prezentuje najwyższy możliwy poziom i jakość.

fortepian bechstein logo
fortepian bechstein logo
fortepian bechstein logo
fortepian bechstein logo
fortepian bechstein logo

Usiądź przy fortepianie G165, a już od pierwszych dźwięków Twój salon zmieni się w salę koncertową. Struny tego instrumentu utrzymują naciąg około 18 ton, a dzięki perfekcyjnie skonstruowanemu mechanizmowi, fortepian ten rozbrzmiewa czystym dźwiękiem o nadzwyczajnej głośności, nawet przy delikatnym dotknięciu klawiszy.

 

 

- cena: 360 000 zł

 

- raty

 

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

fortepian Grotrian-Steinweg G165

fortepian Grotrian-Steinweg G192

Fortepian G208 szczyci się brzmieniem o tak imponującym spektrum dynamicznym oraz zrównoważonej przejrzystości, że staje się on źródłem inspiracji dla wirtuozów. Wspaniała jakość tego fortepianu jest wynikiem najnowszych innowacji wprowadzonych w fabryce w Brunszwiku, która to bazuje na ponad 180-letnim doświadczeniu i rzemiośle tworzenia pianin i fortepianów.

 

 

- cena: 460 000 zł

 

- raty

 

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

fortepian Grotrian-Steinweg G208

Najdelikatniejsze pianissimo i najmocniejsze fortissimo – każdy element spektrum dynamicznego można perfekcyjnie odtworzyć grając na fortepianie G225. Moc jego brzmienia idealnie wypełni średnich rozmiarów sale koncertowe, sale operowe, konserwatoria oraz duże salony. Wspaniały model G225 to wynik wielu lat doświadczenia, intensywnych badań i analiz oraz ścisłej współpracy z nauczycielami, pianistami i ekspertami z zakresu akustyki.

 

 

- cena: 530 000 zł

 

- raty

 

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

fortepian Grotrian-Steinweg G225

Koncertowy fortepian Grotrian-Steinweg posiada bogactwo i świetność orkiestry. Słusznie uważany jest za jeden z najlepszych modeli fortepianów na świecie. Jego dźwięk, mechanizm oraz konstrukcja spełniają najwyższe światowe standardy w zakresie jakości, wytworności i perfekcji. Fortepian G277 to jeden z najważniejszych przedstawicieli światowej czołówki najszlachetniejszych fortepianów koncertowych.

 

 

- cena: 740 000 zł

 

- raty

 

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

fortepian Grotrian-Steinweg G277

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

największy w Europie wybór instrumentów

pianina logo