fortepian gabinetowy zimmermann z 160

fortepian Zimmermann Z 160

fortepian zimmermann z 175

fortepian Zimmermann Z 175

fortepian salonowy zimmermann z 185

fortepian Zimmermann Z 185

Ten przystępny cenowo fortepian dodaje elegancji każdemu pomieszczeniu, oferując wyjątkowe odczucie gry oraz wyjątkowe brzmienie. Solidny instrument, stale udoskonalany przez producenta, szczycący się wyjątkowymi cechami, takimi jak: rewelacyjny mechanizm, harmonijne brzmienie, zoptymalizowana głośność.

 

Finansowanie:

  • cena: 54 000 zł

  • raty: 698 zł/mies.

  • wynajem: 1080 zł/mies.

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk

Model Z 175 oczaruje każdego swoim niesamowitym dotykiem, przekonującą głośnością brzmienia oraz idealnie zrównoważonym dźwiękiem. Ten średniej wielkości instrument szczyci się zaletami jakościowego fortepianu: precyzyjny i płynny dotyk, starannie wyselekcjonowane materiały oraz odpowiedni proces produkcyjny, spełniający najbardziej rygorystyczne wymagania.

 

 

Finansowanie:

  • cena: 59 000 zł

  • raty: 763 zł/mies.

  • wynajem: 1180 zł/mies.

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk

Jeśli szukasz niezawodnego, a jednocześnie przystępnego cenowo fortepianu, to model Z 185 jest stworzony dla ciebie. Instrument ten, szczycący się silnym brzmieniem, spełnia wszystkie europejskie standardy jakości i będzie twoim idealnym partnerem muzycznym. Głównymi atutami tego instrumentu są: przyjemny mechanizm, świetna dynamika oraz zaskakująca siła.

 

 

Finansowanie:

  • cena: 64 000 zł

  • raty: 827 zł/mies.

  • wynajem: 1280 zł/mies.

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk

więcej

więcej

więcej

Współcześnie produkowane instrumenty Zimmermann zostały skonstruowane w Dziale Badań i Rozwoju fabryki C.Bechstein znajdującej się w miejscowości Seifhennersdorf w Niemczech. Technologia budowy pianin i fortepianów Zimmermann opiera się o sprawdzone przez dziesięciolecia rozwiązania konstrukcyjne C.Bechstein. Instrumenty Zimmermann budowane są z wysokiej jakości materiałów i podzespołów. Podobnie jak w instrumentach C.Bechstein tak i w instrumentach Zimmermann użyte do ich produkcji drewno jest bardzo dobrze wysezonowane, a następnie poddane starannej selekcji pod kątem wyboru jak najlepszej jakości.

Na szczególne podkreślenia zasługuje fakt, że w mechanizmach pianin i fortepianów Zimmermann nie ma żadnych elementów plastikowych.

 

Swym charakterem brzmienia pianina i fortepiany Zimmermann nawiązują do szlachetnego brzmienia Bechsteina gdyż zarówno regulację mechanizmu jak i ostateczną intonację wykonują wybitni technicy-fortepianmistrzowie z fabryki C.Bechstein Europe.

 

Pianina i fortepiany Zimmermann objęte są pełną 5-letnią gwarancją C.Bechstein Pianoforte AG Berlin.

 

Wyłącznym dystrybutorem instrumentów Zimmermann na Polskę jest firma Pianina.pl

* Wyliczone kwoty dotyczą rat w kredycie promocyjnym na zakup instrumentów edukacyjnych. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 3%. Przykładowe kwoty zostały wyliczone przy założeniu, że klient nie dokonuje wpłaty własnej, a cała kwota kredytu zostaje rozłożona na maksymalną liczbę rat, tj. 96. Kalkulacja została wyliczona na dzień 10.10.2019r. Wysokość rat można modyfikować dokonując wpłaty własnej w dowolnej wysokości. Spłatę można również rozłożyć na dowolną liczbę rat w przedziale 36-96. Niniejsze przykładowe wyliczenia nie są ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane na stronie przykładowe raty miesięczne zostały wyliczone dla kredytu w banku Credit Agricole. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank.

pianina logo

- największy w Europie wybór instrumentów

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl