Współcześnie produkowane instrumenty Zimmermann zostały skonstruowane w Dziale Badań i Rozwoju fabryki C.Bechstein znajdującej się w miejscowości Seifhennersdorf w Niemczech. Technologia budowy pianin i fortepianów Zimmermann opiera się o sprawdzone przez dziesięciolecia rozwiązania konstrukcyjne C.Bechstein. Instrumenty Zimmermann budowane są z wysokiej jakości materiałów i podzespołów. Podobnie jak w instrumentach C.Bechstein tak i w instrumentach Zimmermann użyte do ich produkcji drewno jest bardzo dobrze wysezonowane, a następnie poddane starannej selekcji pod kątem wyboru jak najlepszej jakości.

Na szczególne podkreślenia zasługuje fakt, że w mechanizmach pianin i fortepianów Zimmermann nie ma żadnych elementów plastikowych.

 

Swym charakterem brzmienia pianina i fortepiany Zimmermann nawiązują do szlachetnego brzmienia Bechsteina gdyż zarówno regulację mechanizmu jak i ostateczną intonację wykonują wybitni technicy-fortepianmistrzowie z fabryki C.Bechstein Europe.

 

Pianina i fortepiany Zimmermann objęte są pełną 5-letnią gwarancją C.Bechstein Pianoforte AG Berlin.

 

Wyłącznym dystrybutorem instrumentów Zimmermann na Polskę jest firma Pianina.pl

więcej

więcej

więcej

Jeśli szukasz niezawodnego, a jednocześnie przystępnego cenowo fortepianu, to model Z 185 jest stworzony dla ciebie. Instrument ten, szczycący się silnym brzmieniem, spełnia wszystkie europejskie standardy jakości i będzie twoim idealnym partnerem muzycznym. Głównymi atutami tego instrumentu są: przyjemny mechanizm, świetna dynamika oraz zaskakująca siła.

 

 

- cena: 78 000 zł

 

- raty: od 1086 zł/mies.

- wynajem: od 1560 zł/mies.

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

Model Z 175 oczaruje każdego swoim niesamowitym dotykiem, przekonującą głośnością brzmienia oraz idealnie zrównoważonym dźwiękiem. Ten średniej wielkości instrument szczyci się zaletami jakościowego fortepianu: precyzyjny i płynny dotyk, starannie wyselekcjonowane materiały oraz odpowiedni proces produkcyjny, spełniający najbardziej rygorystyczne wymagania.

 

 

- cena: 73 000 zł

 

- raty: od 1016 zł/mies.

- wynajem: od 1460 zł/mies.

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

Ten przystępny cenowo fortepian dodaje elegancji każdemu pomieszczeniu, oferując wyjątkowe odczucie gry oraz wyjątkowe brzmienie. Solidny instrument, stale udoskonalany przez producenta, szczycący się wyjątkowymi cechami, takimi jak: rewelacyjny mechanizm, harmonijne brzmienie, zoptymalizowana głośność.

 

- cena: 69 000 zł

 

- raty: od 961 zł/mies.

- wynajem: od 1380 zł/mies.

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

fortepian Zimmermann Z 185

fortepian salonowy zimmermann z 185

fortepian Zimmermann Z 175

fortepian zimmermann z 175

fortepian Zimmermann Z 160

fortepian gabinetowy zimmermann z 160

KONTAKT

 

tel.: +48 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

największy w Europie wybór instrumentów

pianina logo