Każdy z instrumentów marki August Förster to majstersztyk rzemiosła, jedyny w swoim rodzaju. Jest to fragment historii instrumentu muzycznego, który rozwija się tworząc pod rękami pianisty jednolitą całość - brzmienia, designu oraz indywidualnego wyobrażenia perfekcyjnej harmonii.

 

 

- cena: 690 000 zł

 

- raty

- wynajem

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

fortepian August Förster 275

Instrument marki August Förster składa się z ponad 12 000 indywidualnych części połączonych razem przy użyciu precyzji wspaniałych i doświadczonych fortepianmistrzów. Proces produkcyjny trwa miesiącami i składa się z ogromnej ilości kroków, z których wiele zawiera rady i wskazówki przekazywane z pokolenia na pokolenie. Wynikiem jest mistrzowsko stworzony instrument najwyższej jakości, harmonijny zarówno w wyglądzie, jak i brzmieniu.

 

 

- cena: 270 000 zł

 

- raty

- wynajem

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

August Förster - najwyższej klasy niemieckie rękodzieło

August Förster jest jednym z nielicznych producentów w świecie, u którego prawie cała produkcja jest wykonywana ręcznie. Do tworzenia instrumentów używane są wyłącznie najwyższej jakości materiały. 100% komponentów pochodzi z Europy, w tym 93% komponentów z Niemiec.

 

August Förster - siła manufaktury

Fabryka August Förster zatrudnia 37 pracowników, którzy rocznie tworzą około 80 fortepianów i 120 pianin. Fabryka August Förster stawia na człowieka, ponieważ to właśnie ludzie zmieniają wizję producenta w rzeczywistość. Są oni odpowiedzialni za jakość instrumentów i wkładają w to całe swoje serca.

 

August Förster - ponad 160 lat tradycji

Główne zasady marki Förster bazują na podtrzymywaniu ponad 160-letniej tradycji kunsztu i spełniania najwyższych standardów jakościowych. Kontynuowanie tej tradycji to zarówno wspaniała spuścizna, jak i fascynujące wyzwanie. Tworzenie wysokiej jakości instrumentów to ciężka praca, ale napełnia ona fortepianmistrzów fabryki Förster dumą oraz satysfakcją z wspaniale wykonanego zadania.

 

Autoryzowanym, wyłącznym dystrybutorem instrumentów August Förster na Polskę jest firma Pianina.pl.

Znamiennie ciepłe, harmonijne brzmienie instrumentów August Förster oraz imponujący rozkwit dźwięków podczas gry są wynikiem doświadczenia zdobywanego poprzez nieustanny proces rozwoju, który trwa od ponad 160 lat.

 

 

- cena: 380 000 zł

 

- raty

- wynajem

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

fortepian August Förster 215

Od 1859 roku marka August Förster zbiera doświadczenie i doskonali swoje rozumienie bogactwa brzmień, różnorodności stylów gry oraz dynamiki klawiszy. Te dekady wiedzy i doświadczenia tworzą duszę instrumentów Forster, umożliwiając pianistom wyrażenie swojego własnego stylu oraz napełniając instrumenty wartością, która wzrasta przez lata.

 

 

- cena: 320 000 zł

 

- raty

- wynajem

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

fortepian August Förster 190

fortepian August Förster 170

KONTAKT

 

tel.: +48 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

największy w Europie wybór instrumentów

pianina logo