więcej

Użyte materiały prezentują harmonijny kontrast: połyskowa powłoka frontowej powierzchni, podkreślona drewnianą zewnętrzną ramą. Forma ta zyskuje głębie poprzez obniżany front. Zostało to stworzone przy ścisłej współpracy projektanta z wysoce wykwalifikowanymi fortepianmistrzami fabryki Sauter. Kubistyczny, akcentowany: to właśnie Accento.

Pianino Sauter Accento

pianino nowoczesne sauter accento

więcej

Ragazza 122 wyposażona jest w mechanizm podwójnej repetycji używany w fortepianach. Jest to niesamowita technologia, która umożliwia uzyskanie odczucia gry na fortepianie. Bezkompromisowa. Taką wyjątkową technologię spotkasz wyłącznie w pianinach marki Sauter. Pianino Ragazza 122 fascynuje aż do najdrobniejszego szczegółu. Posiada pokrywę otwieraną tak jak w fortepianach oraz mosiężne aplikacje na obudowie. Klasyczny design tego instrumentu podkreślony jest subtelnymi liniami.

 

 

- cena: 126 000 zł

 

- raty

 

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

więcej

Brzmienie dla najbardziej wytrawnego konesera. Od strony technicznej, pianina serii Master Class plasują się pośród najlepszych pianin kiedykolwiek wyprodukowanych. Idealnie nadają się do gry najbardziej wymagających utworów i uzyskiwania brzmienia koncertowego. Posiadają wyjątkowy pedał sostenuto, który występuje wyłącznie w fortepianach. Pianina Sautera szczycą się dźwiękiem godnym fortepianów.

 

 

- cena: 200 000 zł

 

- raty

 

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

więcej

Nowa przejrzystość. Siła instrumentu Vitrea pochodzi z kontrastu pomiędzy jego szklanym panelem frontowym a ciepłymi barwami drewna obudowy, które otacza szkło.

więcej

Hołd rytmowi okresu współczesnego. Rachmaninoff i blask linii horyzontu... Wytworna aluzja do okresu Art Deco. Spokojny, czarny, połyskujący. Wytworny i ponadczasowy. Tak jak piękno muzyki.

więcej

Pure Basic odzwierciedla przestrzeń, dla której został stworzony. Istotą jego estetyki jest przestronny design, który eksponuje dwuwymiarowość.

więcej

Mniej znaczy więcej. Puryzm jest sztuką unikania nadmiaru. Design purystyczny emituje ciszę, która uskrzydla zarówno duszę, jak i grającego.

 

 

- cena: 200 000 zł

 

- raty

 

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + chrom.

więcej

Elegancja subtelnych łuków. Jego wygląd jest naturalny, łagodny i spokojny. Jak kompozycja, krążąca wokół motywu centralnego.

 

 

- cena: 165 000 zł

 

- raty

 

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia wenge mat + chrom.

więcej

Pianino Sauter Carus

pianino sauter carus

Pianino Sauter Nova

pianino sauter nova

Pianino Sauter Vision

niemieckie pianina sauter vista

Pianino Sauter Chippendale

pianino chippendale sauter

Pianino Sauter Barok

stylizowane pianino sauter barok

Pianino Sauter Vista

pianino sauter vista

Pianino Sauter Competence

pianino sauter competence

Pianino Sauter Ragazza

pianino sauter ragazza

Pianino Sauter Master Class

pianino koncertowe sauter master class

Pianino Sauter Vitrea

pianino sauter vitrea

Pianino Sauter Cura

pianino sauter cura

Pianino Sauter Imago

pianino sauter imago

Pianino Sauter Artes

oryginalne pianino sauter artes

Redukcja do niezbędnego minimum była jasno określonym celem przy projektowaniu tego instrumentu. Nie ma tutaj żadnych upiększeń czy niepotrzebnych linii. Instrument ten charakteryzuje się przejrzystością oraz pięknem klasycznej formy. Proste linie, kubistyczny, ponadczasowy: Concent.

 

 

- cena: 122 000 zł

 

- raty

 

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + chrom

Pianino Sauter Pure Basic

luksusowe pianina sauter pure basic

Pianino Sauter Pure Noble

luksusowe pianino sauter pure noble

Pianino Sauter Rondo

designerskie pianino sauter rondo

Pianino Sauter Concent

nowoczesne pianino sauter concent

Arcydzieła sztuki współczesnej

Ekscytujące pianina Sauter urzekają pięknem nasyconego brzmienia, którego nie znajdziesz w innych instrumentach. Krystaliczna czystość dźwięku jest charakterystyczną cechą wyróżniającą pianina Sauter spośród ścisłej czołówki najlepszych producentów.

Nakrywa górna w kształcie skrzydeł to oszałamiający efekt wizualny, ale także genialna strategia akustyczna wypełniająca przestrzeń dźwiękiem w sposób stereofoniczny. Motyw skrzydeł upodabnia pianina Sauter do fortepianu, jednak jeszcze bardziej pianina Sauter zbliżają się do fortepianu poprzez zastosowanie mechanizmu z podwójną repetycją. Sauter RR to nazwa mechanizmu, który został skonstruowany i opatentowany przez fabrykę Sauter, dzięki któremu pod względem szybkości działania mechanizmy pianin Sauter nie mają sobie równych.

 

Pianino dla koneserów

Pianino Sauter to najlepszy wybór dla koneserów sztuki, którzy w równym stopniu docenią w nim niezwykły design oraz najwyższej klasy instrument o szlachetnym brzmieniu i doskonałym mechanizmie z przyspieszoną repetycją. Każde pianino Sauter to indywidualne rękodzieło najlepszych niemieckich fortepianmistrzów, budowane wyłącznie z najlepszych europejskich materiałów, w najstarszej niemieckiej fabryce.

 

Luksusowe pianina Sauter w elitarnym Salonie w Pszczynie

Firma Pianina.pl z nieukrywaną dumą ma zaszczyt reprezentować fabrykę Sauter jako jej autoryzowany i wyłączny dystrybutor na Polskę. Ekskluzywne i luksusowe pianina Sauter bezpośrednio z fabryki w Spaichingen dostarczane są do elitarnego Salonu Pianina.pl w Pszczynie.

 

z Spaichingen - serca niemieckiego Schwarzwaldu, do Pszczyny

Pszczyna jest jedynym miastem w Europie Środkowej, w którym można zapoznać się z pełną gamą pianin Sauter. Z tego powodu producent dokonuje starannej selekcji pianin i najlepsze egzemplarze swoich instrumentów zapewnia Salonowi Pianina.pl.

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

największy w Europie wybór instrumentów

pianina logo