pianina logo

największy w Europie wybór instrumentów

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

Pianino Sauter to najlepszy wybór dla koneserów sztuki, którzy w równym stopniu docenią w nim niezwykły design oraz najwyższej klasy instrument o szlachetnym brzmieniu i doskonałym mechanizmie z przyspieszoną repetycją. Każde pianino Sauter to indywidualne rękodzieło najlepszych niemieckich fortepianmistrzów budowane wyłącznie z najlepszych europejskich materiałów w najstarszej niemieckiej fabryce.

nowoczesne pianino sauter concent

Pianino Sauter Concent

designerskie pianino sauter rondo

Pianino Sauter Rondo

luksusowe pianino sauter pure noble

Pianino Sauter Pure Noble

luksusowe pianina sauter pure basic

Pianino Sauter Pure Basic

Redukcja do niezbędnego minimum była jasno określonym celem przy projektowaniu tego instrumentu. Nie ma tutaj żadnych upiększeń czy niepotrzebnych linii. Instrument ten charakteryzuje się przejrzystością oraz pięknem klasycznej formy. Proste linie, kubistyczny, ponadczasowy: Concent.

 

 

- cena: 103 000 zł

 

- raty

 

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + chrom

oryginalne pianino sauter artes

Pianino Sauter Artes

pianino sauter imago

Pianino Sauter Imago

pianino sauter cura

Pianino Sauter Cura

pianino sauter vitrea

Pianino Sauter Vitrea

pianino koncertowe sauter master class

Pianino Sauter Master Class

pianino sauter ragazza

Pianino Sauter Ragazza

pianino sauter competence

Pianino Sauter Competence

pianino sauter vista

Pianino Sauter Vista

stylizowane pianino sauter barok

Pianino Sauter Barok

pianino chippendale sauter

Pianino Sauter Chippendale

niemieckie pianina sauter vista

Pianino Sauter Vision

pianino sauter nova

Pianino Sauter Nova

pianino sauter carus

Pianino Sauter Carus

więcej

Elegancja subtelnych łuków. Jego wygląd jest naturalny, łagodny i spokojny. Jak kompozycja, krążąca wokół motywu centralnego.

 

 

- cena: 133 000 zł

 

- raty

 

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia wenge mat + chrom.

więcej

Mniej znaczy więcej. Puryzm jest sztuką unikania nadmiaru. Design purystyczny emituje ciszę, która uskrzydla zarówno duszę, jak i grającego.

 

 

- cena: 162 000 zł

 

- raty

 

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + chrom.

więcej

Pure Basic odzwierciedla przestrzeń, dla której został stworzony. Istotą jego estetyki jest przestronny design, który eksponuje dwuwymiarowość.

więcej

Hołd rytmowi okresu współczesnego. Rachmaninoff i blask linii horyzontu... Wytworna aluzja do okresu Art Deco. Spokojny, czarny, połyskujący. Wytworny i ponadczasowy. Tak jak piękno muzyki.

więcej

Nowa przejrzystość. Siła instrumentu Vitrea pochodzi z kontrastu pomiędzy jego szklanym panelem frontowym a ciepłymi barwami drewna obudowy, które otacza szkło.

więcej

Brzmienie dla najbardziej wytrawnego konesera. Od strony technicznej, pianina serii Master Class plasują się pośród najlepszych pianin kiedykolwiek wyprodukowanych. Idealnie nadają się do gry najbardziej wymagających utworów i uzyskiwania brzmienia koncertowego. Posiadają wyjątkowy pedał sostenuto, który występuje wyłącznie w fortepianach. Pianina Sautera szczycą się dźwiękiem godnym fortepianów.

 

 

- cena: 160 000 zł

 

- raty

 

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

więcej

Ragazza 122 wyposażona jest w mechanizm podwójnej repetycji używany w fortepianach. Jest to niesamowita technologia, która umożliwia uzyskanie odczucia gry na fortepianie. Bezkompromisowa. Taką wyjątkową technologię spotkasz wyłącznie w pianinach marki Sauter. Pianino Ragazza 122 fascynuje aż do najdrobniejszego szczegółu. Posiada pokrywę otwieraną tak jak w fortepianach oraz mosiężne aplikacje na obudowie. Klasyczny design tego instrumentu podkreślony jest subtelnymi liniami.

 

 

- cena: 106 000 zł

 

- raty

 

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

więcej

pianino nowoczesne sauter accento

Pianino Sauter Accento

Użyte materiały prezentują harmonijny kontrast: połyskowa powłoka frontowej powierzchni, podkreślona drewnianą zewnętrzną ramą. Forma ta zyskuje głębie poprzez obniżany front. Zostało to stworzone przy ścisłej współpracy projektanta z wysoce wykwalifikowanymi fortepianmistrzami fabryki Sauter. Kubistyczny, akcentowany: to właśnie Accento.

więcej