Dotyk marzeń oraz magiczne brzmienie

 

Fortepian C. Bechstein klon „ptasie oczko” szczyci się nie tylko kuszącym pięknem, ale również okazałym brzmieniem oraz wspaniałym dotykiem. Pod jego niesamowitą skórą bije serce prawdziwego fortepianu C. Bechstein B212, instrumentu cechującego się dotykiem marzeń oraz szlachetnym, przejrzystym i barwnym brzmieniem.

Osiągając nieosiągalne

 

Tak jak wspaniały pianista może interpretować i w pełni użyć potencjału brzmienia fortepianu koncertowego, tak C. Bechstein potrafi tworzyć najwyższej jakości modele specjalne, które spełniają najbardziej wymagające oczekiwania designerskie. Klienci z nietypowymi pomysłami, zastanawiający się jak wkomponować w ich prywatne mieszkania prestiżowy fortepian, bardzo docenią tę możliwość. C. Bechstein jest jedynym producentem na świecie o tak wszechstronnej i obszernej wiedzy, która pozwala na tworzenie instrumentów uosabiających tak wysoki poziom wspaniałego kunsztu.

Symfonia odcieni złota

 

Szczycący się z jednej strony okazałym brzmieniem oraz niepowtarzalną emocjonalną energią, a z drugiej obudową która jest prawdziwym dziełem sztuki, ten fortepian marzeń w wykończeniu klon „ptasie oczko” dodatkowo zdobiony prawdziwymi płatkami złota, zapewnia perfekcyjną syntezę pomiędzy najszlachetniejszymi materiałami. Fortepianmistrzowie spędzili dwa lata tworząc ten cud, łącząc swoją wiedzę i precyzję.

Nowa interpretacja

 

Fortepian ten oczaruje cię od pierwszego wejrzenia. Instrument ten oferuje nową interpretację pełną ciepła i drogocenności, niesamowitą kombinację tradycji i innowacji.

Fortepian C. Bechstein Klon "Ptasie oczko"

 

Światowa premiera: fortepian salonowy C. Bechstein w wykończeniu klon „ptasie oczko”. Fortepian C. Bechstein klon „ptasie oczko” jest prawdziwą sensacją. Tradycyjna płyta żeliwna jest złocona drobnymi płatkami złota, podobnie jak pulpit na nuty, podpórka skrzydła fortepianu oraz boczne zdobienia.

KONTAKT

 

tel.: +48 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

największy w Europie wybór instrumentów

pianina logo