C. Bechstein A 208

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C. Bechstein L 167

poznaj inne modele fortepianów marki C. Bechstein:

fortepian C. Bechstein A 228

Chcę kupić
Chcę wynająć
Chcę kupić w systemie ratalnym
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany. Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

wymiary fortepianu:

 

długość - 228 cm

szerokość - 159 cm

 

 

dostępne wykończenia:

  • czarny połysk

  • biały połysk

 

 

dodatkowe opcje:

 

 

gwarancja: 5 lat

 

pianina.pl - autoryzowany, wyłączny dystrybutor C. Bechstein na Polskę

 

fortepian C. Bechstein A 228

 

 

Fortepian C. Bechstein A 228 - wirtuozerski instrument

 

Półkoncertowy fortepian C. Bechstein A 228 jest najwyższej klasy instrumentem z imponująco mocnym brzmieniem oraz profesjonalnym mechanizmem. Dostępny jest w przystępnej cenie pomimo, że jest odpowiedni również na sceny koncertowe. Fortepian A 228, furtka do świata C. Bechstein, pozwoli w domowym zaciszu cieszyć się magią świetnej niemieckiej marki.

 

Od kilku lat C. Bechstein skupia na sobie uwagę mediów tak, jak żaden inny producent. Dziennikarze często donoszą o nieustannym rozwoju i wyjątkowym charakterze niemieckiej fabryki, w której produkowane są mistrzowskiej klasy instrumenty marki C. Bechstein.

 

 

Cechy charakterystyczne brzmienia fortepianów C. Bechstein

 

Fortepian półkoncertowy A228 został opracowany w Dziale Badań i Rozwoju, który znajduje się  na terenie fabryki i zakorzeniony jest w bogatej tradycji marki C.Bechstein. Produkowany jest w przyległym budynku używając najnowszej technologii i najlepszych materiałów. Obudowa i tylna rama wykonane są przy użyciu niezwykle precyzyjnej technologii CNC. Została również opracowana specjalna technologia umieszczania płyty rezonansowej we wnętrzu instrumentu dla zapewnienia wspaniałej projekcji brzmienia.

 

Profesjonalny mechanizm fortepianu A 228 chlubi się wyjątkowymi młotkami, produkowanymi przez C. Bechstein w Niemczech. Dopełnieniem najnowocześniejszych procesów produkcyjnych są fantastycznie wyszkoleni fortepianmistrzowie, którzy ręcznie wykonują kluczowe prace, takie jak intonacja młotków, czy perfekcyjne ustawianie i regulowanie.

 

Elegancki oraz szlachetny charakter brzmienia fortepianów C.Bechstein wynika ze specjalnie zaprojektowanego wnętrza akustycznego. Co więcej, idealna konstrukcja zdecydowanie przyczynia się do wzniosłego, majestatycznego brzmienia instrumentu. Wynikiem tego jest fakt, że półkoncertowy fortepian C. Bechstein A 228 idealnie nadaje się zarówno do muzyki kameralnej prezentowanej na scenie, jak i do gry w domu.

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

największy w Europie wybór instrumentów

pianina logo