Precyzyjna kompozycja

 

Dzień, w którym po raz pierwszy zagrano na tym fortepianie, był niesamowicie emocjonalnym czasem dla każdego, kto był zaangażowany w jego stworzenie. Ostatecznie sukces ten jest owocem pracy wielu osób. Jest to precyzyjna kompozycja stworzona z najlepszej jakości materiałów, która stanie się pożądanym centralnym punktem każdego pomieszczenia.

Srebro dobrze brzmi

 

„Srebro dobrze brzmi”, mówi Oliver Berking, który reprezentuje piąte pokolenie prowadzące firmę jubilerską, założoną przez jego prapradziadka w Flensburg w 1874 roku. Równoznaczny z dobrym brzmieniem jest Carl Bechstein, którego fortepiany zachwycają muzyków na całym świecie od 1853 roku.

Miłośnicy znakomitej muzyki połączonej ze wspaniałym blaskiem srebra i połyskiem czarnego lakieru mogą zobaczyć ten fortepian w akcji.

Nowe standardy innowacyjne

 

Najlepsi fortepianmistrzowie oraz mistrzowie jubilerstwa z dwóch firm stanęli przed zadaniem połączenia najlepszych materiałów i najbardziej kreatywnych pomysłów w celu ustanowienia nowych standardów innowacyjnych.

Wspaniałe brzmienie ubrane w elegancki strój: uczta dla oczu i uszu.

 

Przez ostatnie kilka miesięcy fortepianmistrzowie fabryki C. Bechstein oraz mistrzowie jubilerstwa firmy Robbe & Berking czerpali wzajemnie inspirację ze swojej pracy. Srebrne intarsje na fortepianie odbijają światło niczym kamień szlachetny i zapewniają niezrównaną dekorację każdego pomieszczenia. Wykonane są z 6 kilogramów srebra. Ława dedykowana temu fortepianowi jest również wykończona w srebrze, tak samo jak i płyta tego wspaniałego fortepianu. Każdego dnia zarówno C. Bechstein jak też Robbe&Berking produkują duże i małe dzieła, które stają się pamiątkami rodowymi.

Piękno aż do najdrobniejszego szczegółu

 

Zarówno fabryka C. Bechstein oraz firma jubilerska Robbe&Berking są dwoma genialnymi producentami tworzącymi ręcznie robione produkty, którzy przez ostatnie 1,5 roku wyspecjalizowali się w spełnianiu marzeń. „Srebrny” fortepian reprezentuje ich pierwszy wspólny projekt łączący wiedzę obu firm.

Fortepian C. Bechstein Sterling

 

Bajeczny fortepian B212 Sterling ledwie co rozpoczął swoją europejską trasę, a już zaczął wzbudzać zainteresowanie klientów-koneserów z całego świata. Ten wyjątkowy egzemplarz został zaprojektowany i wykonany przez fabrykę C. Bechstein we współpracy z firmą jubilerską Robbe&Berking.

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

największy w Europie wybór instrumentów

pianina logo