pianina logo

największy w Europie wybór instrumentów

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Fortepian C. Bechstein Sterling

 

Bajeczny fortepian B212 Sterling ledwie co rozpoczął swoją europejską trasę, a już zaczął wzbudzać zainteresowanie klientów-koneserów z całego świata. Ten wyjątkowy egzemplarz został zaprojektowany i wykonany przez fabrykę C. Bechstein we współpracy z firmą jubilerską Robbe&Berking.

Piękno aż do najdrobniejszego szczegółu

 

Zarówno fabryka C. Bechstein oraz firma jubilerska Robbe&Berking są dwoma genialnymi producentami tworzącymi ręcznie robione produkty, którzy przez ostatnie 1,5 roku wyspecjalizowali się w spełnianiu marzeń. „Srebrny” fortepian reprezentuje ich pierwszy wspólny projekt łączący wiedzę obu firm.

Wspaniałe brzmienie ubrane w elegancki strój: uczta dla oczu i uszu.

 

Przez ostatnie kilka miesięcy fortepianmistrzowie fabryki C. Bechstein oraz mistrzowie jubilerstwa firmy Robbe & Berking czerpali wzajemnie inspirację ze swojej pracy. Srebrne intarsje na fortepianie odbijają światło niczym kamień szlachetny i zapewniają niezrównaną dekorację każdego pomieszczenia. Wykonane są z 6 kilogramów srebra. Ława dedykowana temu fortepianowi jest również wykończona w srebrze, tak samo jak i płyta tego wspaniałego fortepianu. Każdego dnia zarówno C. Bechstein jak też Robbe&Berking produkują duże i małe dzieła, które stają się pamiątkami rodowymi.

Nowe standardy innowacyjne

 

Najlepsi fortepianmistrzowie oraz mistrzowie jubilerstwa z dwóch firm stanęli przed zadaniem połączenia najlepszych materiałów i najbardziej kreatywnych pomysłów w celu ustanowienia nowych standardów innowacyjnych.

Srebro dobrze brzmi

 

„Srebro dobrze brzmi”, mówi Oliver Berking, który reprezentuje piąte pokolenie prowadzące firmę jubilerską, założoną przez jego prapradziadka w Flensburg w 1874 roku. Równoznaczny z dobrym brzmieniem jest Carl Bechstein, którego fortepiany zachwycają muzyków na całym świecie od 1853 roku.

Miłośnicy znakomitej muzyki połączonej ze wspaniałym blaskiem srebra i połyskiem czarnego lakieru mogą zobaczyć ten fortepian w akcji.

Precyzyjna kompozycja

 

Dzień, w którym po raz pierwszy zagrano na tym fortepianie, był niesamowicie emocjonalnym czasem dla każdego, kto był zaangażowany w jego stworzenie. Ostatecznie sukces ten jest owocem pracy wielu osób. Jest to precyzyjna kompozycja stworzona z najlepszej jakości materiałów, która stanie się pożądanym centralnym punktem każdego pomieszczenia.