akcja promocyjna

"pianino dla ucznia"

 

 

 

 

Planujesz kupić cyfrowe

pianino / fortepian?

 

 

 

czytaj więcej...

 

 

 

 

Planujesz kupić używane

pianino / fortepian?

 

 

 

czytaj więcej...

Dlaczego warto inwestować w wysokiej klasy nowe pianina i fortepiany akustyczne?

 

Ceny wysokiej klasy pianin i fortepianów akustycznych rosną w zaskakująco szybkim tempie. Głównym czynnikiem jest tutaj fakt, że instrumenty te są rękodziełem. Jeżeli szukasz bezpiecznej inwestycji, formy lokaty kapitału, zainwestuj w najwyższej jakości instrument akustyczny.

 

Wysokiej klasy instrument to także inwestycja w rozwój człowieka. Gra na fortepianie niesie ze sobą mnóstwo korzyści oraz zapewnia wszechstronny rozwój, nie tylko ten muzyczny.

W jaki sposób nabyć dobrej klasy instrument jeżeli mam ograniczony budżet?

 

Instrument akustyczny zazwyczaj kupujemy tylko raz w życiu. Jeżeli masz ograniczony budżet, nie przejmuj się i nie rezygnuj z marzeń. Możesz nabyć pianino lub fortepian korzystając z atrakcyjnych form finansowania.

 

Dostępne są różne formy finansowania ratalnego. Możesz skorzystać z rat 0% lub z rat długoterminowych niskooprocentowanych. Spłatę instrumentu możesz rozłożyć na dowolną liczbę rat: od 10 do 96. 

 

Możesz również wynająć instrument z opcją późniejszego wykupienia na własność (wynajem 0%).

 

Jeżeli natomiast nie możesz sobie aktualnie pozwolić na wysokiej klasy instrument, nie przejmuj się. W Pianina.pl możesz rozpocząć od tańszego instrumentu, a w trakcie edukacji wymieniać modele na ambitniejsze.

Jakie pianino / fortepian wybrać?

 

Im wyższej klasy, tym lepiej. Najrozsądniej wybrać instrument, który zbudowany jest z solidnych materiałów i podzespołów oraz którego mechanizm nie zawiera elementów wykonanych z plastiku. 

 

Jeżeli masz możliwość, aby zainwestować w najwyższej klasy, szlachetnie brzmiący instrument o precyzyjnym mechanizmie, to warto wziąć pod uwagę pianina i fortepiany marek Schimmel, Grotrian-Steinweg, Wilh.Steinberg, Sauter lub C.Bechstein.

 

Jeżeli szukasz złotego środka pomiędzy ceną a jakością, to instrumenty marek Petrof, Wilhelm Schimmel, Wilhelm Grotrian, W.Hoffmann, Kayserburg będą dla Ciebie najlepszym wyborem.

 

Jeżeli zależy Ci na dobrej jakości instrumencie, cechującym się trwałością oraz stabilnością stroju, bez elementów plastikowych w mechanizmie, a zarazem w rozsądnym przedziale cenowym, to rozważ modele marek Weinbach, Fridolin Schimmel, Ritmuller, Hailun, Pearl River, Zimmermann, Kingsburg.

 

Jeżeli z jakichkolwiek względów musisz ograniczyć koszty związane z nabyciem instrumentu, to nie szukaj kilkunasto- lub kilkudziesięcioletnich używanych pianin akustycznych, gdyż są bardzo kosztowne w utrzymaniu ze względu na ciągłe naprawy. Na okres przejściowy wybierz pianino cyfrowe w ramach programu PianoStart. Program ten zapewnia wyjątkowo atrakcyjne formy finansowania, a w przyszłości możesz bez straty finansowej wymienić pianino cyfrowe na akustyczne.

Jakie pianino / fortepian dla początkujących?

 

Najlepsze na miarę możliwości finansowych, ponieważ dobrej jakości pianino lub fortepian akustyczny jest podstawą do prawidłowego przebiegu edukacji muzycznej. Bez odpowiedniej jakości instrumentu do ćwiczeń w domu, uczeń nie ma szans na rozwijanie swoich umiejętności.

 

Wybierając pianino dla ucznia warto zainwestować w dobrej jakości instrument, ponieważ wrażliwość muzyczna rozwija się na początkowym etapie edukacji i istotne jest, aby to właśnie wtedy mieć do czynienia z dobrym jakościowo dźwiękiem, z instrumentem który dobrze trzyma strój i posiada precyzyjny mechanizm, dzięki któremu będzie można realizować coraz ambitniejsze utwory. Nie każdy uczeń musi zostać w przyszłości koncertującym pianistą, jednak ważne jest, aby instrument nie blokował możliwości rozwoju umiejętności i wrażliwości muzycznej.

 

Zakup lub wynajem wysokiej klasy instrumentu na początek edukacji jest najlepszym rozwiązaniem. Aby zapewnić uczniowi jak najlepszej jakości pianino lub fortepian, można skorzystać z atrakcyjnych form finansowania (raty 0%, raty długoterminowe, wynajem 0%).

nowe pianina i fortepiany akustyczne

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

największy w Europie wybór instrumentów

pianina logo