więcej

więcej

więcej

więcej

Wilhelm Schimmel W114 Tradition jest europejskim pianinem o szlachetnym brzmieniu. Jego design spełnia marzenia o delikatności. Tradycyjna obudowa, solidne rzemiosło, europejskie doświadczenie. Instrument ten to Twój milowy krok w świat europejskich pianin.

 

 

- cena: 46 000 zł

 

- raty: od 641 zł/mies.

- wynajem: od 920 zł/mies.

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

Pianina Wilhelm Schimmel produkowane są w Polsce w fabryce, która jest filią niemieckiego producenta. Instrumenty Wilhelm Schimmel od lat cieszą się wielkim uznaniem muzyków na całym świecie. Szlachetne europejskie brzmienie oraz wysoka europejska jakość wykonania to najważniejsze cechy, które wynoszą pianina Wilhelm Schimmel na wysoką pozycję w światowych rankingach instrumentów.

 

Zarząd, kadra kierownicza oraz wszyscy pracownicy fabryki Wilhelm Schimmej wkładają swoje serce i ogromne zaangażowanie, by produkowane przez nich pianina były wspaniałą wizytówką polskiej branży pianistycznej.

 

Każdy kto wybierze pianino z logo Wilhelm Schimmel może być pewien, że jest szczęśliwym posiadaczem instrumentu na miarę XXI wieku - trwałego, solidnie zbudowanego, z szlachetnym brzmieniem, perfekcyjnym mechanizmem, stabilnym strojem oraz wspaniałym designem.

 

Pianina.pl jest autoryzowanym, wyłącznym dystrybutorem w Polsce instrumentów Wilhelm Schimmel.

Tworzenie muzyki to o wiele więcej niż tylko odtwarzanie poprawnych dźwięków. Kreowanie zróżnicowanych barw brzmienia tworzy nowe możliwości wyrażania siebie, uwalnia emocje i poszerza horyzonty. Tradycyjne tworzenie pianin i fortepianów przyczynia się do tych muzycznych doznań. Instrument W123 pobudza zapał do gry zarówno wśród początkujących, jak i zaawansowanych pianistów. Najwyższy model wśród pianin Wilhelm Schimmel przez dziesięciolecia będzie Twoim wspaniałym, niezawodnym muzycznym przyjacielem.

 

 

- cena: 56 000 zł

 

- raty: od 780 zł/mies.

- wynajem: od 1120 zł/mies.

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

pianino Wilhelm Schimmel W123 Tradition

Jakość instrumentów Wilhelm Schimmel opiera się na dziesiątkach lat doświadczenia oraz rozwijania wiedzy i umiejętności w zakresie sztuki tworzenia pianin i fortepianów. W118 Tradition to instrument, z którego wydobywa się niesamowite brzmienie. Pianino to harmonijnie wkomponuje się w każdą przestrzeń.

 

 

- cena: 49 000 zł

 

- raty: od 682 zł/mies.

- wynajem: od 980 zł/mies.

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

pianino Wilhelm Schimmel W118 Tradition

W114 Modern to połączenie niezawodnej, europejskiej jakości z nowoczesnym designem. Instrument ten to nowa interpretacja dotychczasowego, klasycznego modelu, który na przestrzeni ostatnich lat cieszył się ogromną popularnością. Wspaniały, przyciągający wzrok instrument, który każdego dnia dostarcza wiele radości z gry.

 

 

- cena: 48 000 zł

 

- raty: od 668 zł/mies.

- wynajem: od 960 zł/mies.

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + chrom.

pianino Wilhelm Schimmel W114 Modern

pianino Wilhelm Schimmel W114 Tradition

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

największy w Europie wybór instrumentów

pianina logo