W. Hoffmann V 158

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W. Hoffmann T 177

poznaj inne modele fortepianów marki W. Hoffmann:

fortepian W. Hoffmann T 161

Chcę kupić
Chcę wynająć
Chcę kupić w systemie ratalnym
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany. Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

wymiary fortepianu:

 

długość - 161 cm

szerokość - 151 cm

 

 

dostępne wykończenia:

  • czarny połysk

  • biały połysk

  • orzech połysk

  • mahoń połysk

 

 

dodatkowe opcje:

 

 

- cena: od 151 000 zł

 

- raty

- wynajem: od 3020 zł/mies.

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

 

 

gwarancja: 5 lat

 

pianina.pl - autoryzowany, wyłączny dystrybutor W. Hoffmann na Polskę

W. Hoffmann T 161 - niesamowitej jakości fortepian w przystępnej cenie

 

Model T 161, najmniejszy fortepian serii Tradition, produkowany jest w Czechach w fabryce C. Bechstein Europe. Ten fortepian gabinetowy szczyci się imponującym charakterem brzmienia oraz harmonijnymi proporcjami. Dzięki takim cechom jak wspaniały dotyk, piękna barwa oraz zrównoważony dźwięk we wszystkich rejestrach, instrument ten sprawi, że będziesz czerpał jeszcze większą radość z gry. Fortepian ten udowadnia, że fabryka C. Bechstein Europe jest wyjątkiem na rynku światowym oferując świetnej jakości instrumenty w przystępnej cenie. Dzięki swojej solidności oraz wyjątkowym walorom muzycznym, fortepian ten jest idealny zarówno do konserwatorium, jak i do prywatnego domu.

 

Fortepian T 161 serii Tradition wyróżnia się swoim harmonijnym, zrównoważonym, europejskim brzmieniem, które jest wynikiem syntezy pomiędzy najnowocześniejszą technologią, tradycyjną pracą nad mechanizmem oraz ręczną intonacją młotków. Co więcej, wspaniały mechanizm tego fortepianu umożliwia interpretację każdego dzieła, pozwalając jednocześnie na ćwiczenie pasaży od pianissimo po fortissimo, szczycąc się przy tym wspaniałym, wyróżniającym się brzmieniem.

 

 

Absolutny wyjątek pośród europejskich producentów pianin i fortepianów

 

Model W. Hoffmann T 161 produkowany jest w Czechach przez wykwalifikowanych pracowników fabryki C. Bechstein Europe pod nadzorem managerów fabryki C. Bechstein Germany. Ta synergia umiejętności jest wyjątkiem w Europie. Fabryka znajdująca się w Hradec Kralove  zachwyca najnowocześniejszym wyposażeniem oraz wyjątkową determinacją całej załogi, aby produkować bardzo dobrej jakości instrumenty. Solidnie wyszkoleni pracownicy już od pokoleń mają w krwi filozofię europejskiego brzmienia i wiedzą jak tworzyć instrumenty o właśnie takim, odpowiednim brzmieniu. Pracownicy przyczynili się również do rozwoju  nowej hali produkcyjnej i są dumni z sukcesów swojej fabryki. Fortepiany W.Hoffmann objęte są 5-letnią gwarancją C.Bechstein Pianoforte AG Berlin.

fortepian W. Hoffmann T 161

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

największy w Europie wybór instrumentów

pianina logo