W. Hoffmann V 175

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W. Hoffmann T 186

poznaj inne modele fortepianów marki W. Hoffmann:

fortepian W. Hoffmann T 177

Chcę kupić
Chcę wynająć
Chcę kupić w systemie ratalnym
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany. Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

wymiary fortepianu:

 

długość - 177 cm

szerokość - 152 cm

 

 

dostępne wykończenia:

  • czarny połysk

  • biały połysk

  • orzech połysk

  • mahoń połysk

 

 

dodatkowe opcje:

 

 

- cena: od 160 000 zł

 

- raty

- wynajem: od 3200 zł/mies.

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + mosiądz.

 

 

gwarancja: 5 lat

 

pianina.pl - autoryzowany, wyłączny dystrybutor W. Hoffmann na Polskę

W. Hoffmann T 177 pozwoli Ci się rozwijać

 

W. Hoffmann T 177, średniej wielkości fortepian salonowy sprawi, że twoje codzienne ćwiczenie stanie się marzeniem. Model T 177 zakorzeniony jest we wspaniałej, niemieckiej tradycji tworzenia pianin i fortepianów i szczyci się brzmieniem wyróżniającej się, europejskiej jakości.

 

Mechanizm fortepianu salonowego T177 umożliwia wyrażenie siebie bez żadnych ograniczeń i bez większego wysiłku. Zachwyca on dynamiczną skalą od delikatnego pianissimo po potężne fortissimo. Niesamowicie wytrzymały instrument o wyróżniającym się, barwnym brzmieniu, dzięki czemu jest tak bardzo lubiany i pożądany w konserwatoriach muzycznych, tak jak i pozostałe instrumenty marki W. Hoffmann.

 

 

Gdzie produkowany jest ten fortepian salonowy?

 

Dobra jakość wymaga odpowiednich warunków produkcyjnych. Instrumenty W. Hoffmann serii Tradition produkowane są w całości w Czechach. Pracownicy fabryki C. Bechstein Europe dokonują również ręcznej intonacji młotków, które zostały wyprodukowane w niemieckiej fabryce C.Bechstein

 

C. Bechstein Europe wraz z C. Bechstein Germany, firmą matką, tworzą główną grupę producentów w Europie. Wspaniała jakość instrumentów wynika również z wewnątrzzakładowej produkcji, w tym m.in. produkcji młotków w niemieckiej fabryce. Czeska fabryka z kolei szczyci się zachwycającą syntezą pomiędzy rzemiosłem, a inteligentnie używaną technologią CNC. Dzięki inwestycji o wartości ponad 15 milionów euro, połączonej z całkowitym odnowieniem budynków, restrukturyzacją przeprowadzoną na przełomie 2015 i 2016 roku oraz dostępnością nowoczesnej technologii i liczbie 150 pracowników, fabryka C. Bechstein Europe szczyci się wyjątkowym potencjałem, który jest całkowicie inny od niewielkich możliwości większości innych producentów. Każdy, kto miał możliwość zwiedzić fabrykę w Hradec Kralove docenia i odkrywa oddanie pracowników wobec europejskiej tradycji. Pracownicy fabryki C. Bechstein Europe wiedzą jak stworzyć fortepian cechujący się wspaniałym brzmieniem.

fortepian W. Hoffmann T 177

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

największy w Europie wybór instrumentów

pianina logo