pianina logo

największy w Europie wybór instrumentów

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

Pianino Ritmuller Studio 120 EU

 

 

Nowość 2020r.

Flagowy model marki Ritmuller

 

Gdy tylko pojawił się w seryjnej produkcji i trafił do ekskluzywnych salonów muzycznych, od razu zyskał entuzjastyczne referencje wybitnych specjalistów z branży pianistycznej. Eksperci jednoznacznie wskazują na pianino Studio 120 EU jako flagowy model marki Ritmuller. Istotnie, pianino Ritmuller Studio 120 EU robi niesamowite wrażenie wizualne. Klasyczna obudowa pokryta wielowarstwowo wysokiej jakości lakierem fortepianowym z wykorzystaniem technologii pogłębienia czerni nadaje temu instrumentowi niezwykłej powagi i dostojność. Efekt głębi czerni dodatkowo potęgują kontrastujące, chromowane elementy obudowy.

Precyzja i perfekcja

 

Dźwięk tego instrumentu jest precyzyjnie wyrównany w każdym rejestrze. Perfekcyjnie wyważona klawiatura daje pianiście komfort gry, a sprawnie działający, wyregulowany z wykorzystaniem technologii laserowej mechanizm sprawia, że godziny spędzone z tym instrumentem są niezapomnianym przeżyciem.

 

 

Idealny do każdego pomieszczenia

 

Pianino Ritmüller Studio 120 EU przystosowane jest do użytkowania w pomieszczeniach z każdym rodzajem ogrzewania, w tym również z ogrzewaniem podłogowym.

Imponujący model

 

Zestawienie czarnego połysku i lśniąco srebrnych akcesoriów metalowych sprawia, że każdy, kto wejdzie do salonu, przez długi czas nie potrafi oderwać wzroku od tego wyjątkowego instrumentu. Z imponującym efektem wizualnym doskonale współgra brzmienie pianina Studio 120 EU.

 

 

Niemiecka tradycja od 1795r.

 

Charakter brzmienia tego instrumentu nawiązuje do najlepszych tradycji marki Ritmuller powstałej w 1795 roku w niemieckim mieście Göttingen.

Zaprojektowany przez wybitnych konstruktorów

 

Model Studio 120 EU został opracowany przez zespół europejskich i amerykańskich specjalistów. Jest pięknym instrumentem, który wnosi świeżość w wygląd i technologię pianin. Pianino to tworzone jest z wykorzystaniem najwyższej jakości komponentów, takich jak specjalnie zaprojektowana płyta, idealnie skalkulowane pod kątem długości struny, podwójne kółka oraz srebrne okucia. Każde z pianin Studio 120 EU produkowane jest przy użyciu zarówno ręcznego rzemiosła, jak i najnowocześniejszych technologii, co wyróżnia te instrumenty na tle pianin innych producentów.

wymiary pianina:

 

wysokość - 120 cm

szerokość - 150 cm

głębokość - 62 cm

 

dostępne wykończenia:

  • czarny połysk + chrom

 

dodatkowe opcje:

  • system cichej gry

 

 

- cena: 24 000 zł

 

- raty: od 310 zł/mies.

- wynajem: od 480 zł/mies.
 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk + chrom.

 

 

gwarancja: 10 lat

 

pianina.pl - autoryzowany, wyłączny dystrybutor Ritmüller na Polskę

Chcę kupić
Chcę wynająć
Chcę kupić w systemie ratalnym
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany. Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

pianino Ritmüller Studio 120 EU

poznaj inne modele pianin marki Ritmüller:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ritmüller Studio 125 EU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ritmüller Resonance 117 EU