Pianino SY 112 jest najniższym instrumentem z serii Plexart. Posiada wykończenia z aluminium. Charakteryzuje się elegancją linii wzorniczej, dobrym zrównoważeniem dźwięku oraz doskonałą jakością brzmienia. Precyzyjne wykonanie daje gwarancję niezawodności nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu. Pianino SY 112 posiada mechanizm zapewniający repetycję wynoszącą 400 uderzeń na minutę.

 

 

Pianino SY 112 - Wejście w świat pianin Gary Pons.

pianino Gary Pons SY 112

Elegancja i wytworność pianina SY 115 Royal świadczy o szczególnej trosce jaką producent Gary Pons wkłada w wykończenie wszystkich swoich instrumentów. Pianino to zajmuje bardzo mało miejsca w mieszkaniu, a jego niezwykły design sprawia wrażenie instrumentu niezwykle dyskretnego. SY 115 Royal wiernie odtwarza emocje gry i ekspresję muzyczną. Basy są głębokie i pełne, tony średnie brzmią barwnie i aksamitnie, a soprany są delikatne
i czyste. Bardzo dobre brzmienie wszystkich rejestrów wzbudza podziw pianistów. Pianino SY 115 Royal posiada czuły, szybko reagujący mechanizm.

 

 

Pianino SY 115 Royal - Elegancja i wytworność.

pianino Gary Pons SY 115 Royal

Pianino SY 123 to imponujący efekt wielu godzin ręcznej pracy w celu misternego dopracowania każdego detalu. Jest to nieporównywalny instrument. Mocne i silne brzmienie, wytworna i piękna obudowa oraz doskonałe walory dźwięku na najwyższym poziomie. Gary Pons SY 123 to wyjątkowy model, który już po pierwszym dotknięciu klawiatury wzbudza zachwyt muzyków. Wygląd tego instrumentu daje wrażenie siły i osobowości. Pianino SY 123 uwydatnia wyjątkowość linii wzorniczej Plexart i świetnie wkomponuje się w każde wnętrze.

 

 

Pianino SY 123 - Szlachetność i inspiracja.

pianino Gary Pons SY 123

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

największy w Europie wybór instrumentów

pianina logo