poznaj specyfikację pianina cyfrowego SMART 20

logo pianino cyfrowe smart 20
logo pianino cyfrowe smart 20

Poznaj Viscount SMART 30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Viscount SMART 30

Viscount SMART

made in Italy

czarne drewno laminowane

białe drewno laminowane

Instrument dostępny w różnych wykończeniach kolorystycznych:

System dźwięku oraz wzmacniacz zaprojektowane tak, aby odtwarzać klarowność i jakość dźwięku

 

Mocny wzmacniacz oraz głośniki stereo odpowiadają za imponujące brzmienie. Dopasowany wzmacniacz cyfrowy (klasa D) zapewnia maksimum wydajności oraz wierności głośników. Efekt końcowy pełen jest bogatego dźwięku, wydobywającego się nawet z tak małego instrumentu.

Klawiatura Viscount GHA Fatar TP-100 Grand Hammer Action zapewnia autentyczne odczucia gry

 

Klawiatura Grand Hammer Action perfekcyjnie integruje się z technologią brzmienia SMART. Każdy klawisz jest skrupulatnie wyważany, dlatego też towarzyszyć Ci będzie płynne i stałe odczucie gry na całej długości klawiatury. Odniesiesz wrażenie, że grasz na klawiaturze tradycyjnego fortepianu akustycznego.

 

 

 

Nowoczesny zestaw złącz

 

Instrument posiada nowoczesny zestaw złącz, dlatego podłączenie pianina do zewnętrznych urządzeń jest bardzo proste. Standardowymi wyjściami audio podłączysz zewnętrzne nagłośnienie, a podłączając słuchawki zatracisz się w muzycznych podróżach dniem czy nocą, nie przeszkadzając domownikom czy sąsiadom. Używając łącza USB możesz z łatwością połączyć się z komputerem, tabletem czy niezliczoną ilością aplikacji muzycznych.

S-256 Sound Engine jest nowoczesną technologią cyfrową zaprojektowaną i opracowaną we Włoszech.

 

S-256 Sound Engine jest zaawansowaną technologią cyfrową stworzoną przez markę Viscount, aby umożliwić Ci w Twoim domu, szkole czy na scenie autentyczne brzmienie oraz efekt tradycyjnego pianina. Ta nowa technologia marki VISCOUNT zapewnia nadzwyczajną dokładność dźwięku oraz profesjonalnej jakości efekty brzmieniowe, takie jak chorus, pogłos czy rezonans strun. S-256 Sound Engine wychwytuje precyzyjnie każdy Twój ruch klawisza, pozwalając na niesamowitą kontrolę wszystkich aspektów Twojej gry. Co najważniejsze, S-256 Sound umożliwia reprodukcję najwyższej jakości dźwięku nie tylko fortepianu koncertowego, ale i innych instrumentów takich jak organy, instrumenty strunowe i wiele innych. Istnieje również możliwość nałożenia na siebie dwóch brzmień lub grania dwoma rękami przy użyciu innych brzmień. Z kolei tryb grania w duecie (Twin mode) przydaje się podczas prywatnych lekcji, umożliwiając uczniowi i nauczycielowi wspólną grę na jednej klawiaturze, w tych samych oktawach.

białe pianino cyfrowe

Prosty, łatwy w użyciu interfejs

 

Po lewej stronie klawiatury znajduje się panel kontrolny, dzięki któremu masz szybki i łatwy dostęp do funkcji instrumentu. SMART20 posiada kilka przycisków, jednak szeroki zakres funkcji dostępny jest przy jednoczesnym naciśnięciu przycisku na panelu oraz odpowiedniego klawisza na klawiaturze.

Nowoczesne pianino

 

Instrumenty cyfrowe SMART marki Viscount zapewniają prawdziwą radość gry! Klawiatura młoteczkowa Fatar TP-100 Graded Hammer Keyboard zapewnia odczucia gry na instrumencie akustycznym. Nowa technologia S-256 Piano Sound Engine odpowiada za bogate i wyraziste brzmienie wspaniałego fortepianu akustycznego. Wbudowane inteligentne rytmy będą Ci towarzyszyły w Twojej grze. Dodatkowo instrumenty SMART wyposażone są w brzmienia organ oraz instrumentów strunowych. Pianino cyfrowe SMART20 oferuje niesamowite możliwości w przystępnej cenie!


Kompaktowa i lekka obudowa


Instrument SMART20 posiada kompaktową i lekką obudowę dla większej mobilności, aby w łatwy sposób można było go transportować z domu do studia czy klasy. Dostępny jest w białym i czarnym kolorze, a jego wygląd sprawia, że idealnie wpasuje się w każde wnętrze. Instrument można opcjonalnie wyposażyć w stand oraz panel 3 pedałów, co nada mu wyglądu klasycznego pianina.

pianino cyfrowe smart 20

Prawdziwa radość z gry

 

Instrument Smart 20 wyposażony jest w wyjątkową technologię brzmienia S-256. Zaprojektowany i skonstruowany we Włoszech, zapewnia niesamowite możliwości przy łatwym w obsłudze interfejsie. Instrument posiada oryginalny mechanizm młoteczkowy, cyfrowy wzmacniacz klasy D oraz wszystkie najbardziej pożądane cechy instrumentów cyfrowych, w tym inteligentne rytmy. Jest to instrument, który zapewni Ci prawdziwą przyjemność gry!

pianino cyfrowe viscount
czarne pianino cyfrowe

KONTAKT

 

tel.: +48 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

największy w Europie wybór instrumentów

pianina logo