Pearl River P60 EU

poznaj inne modele instrumentów marki Pearl River:

wymiary instrumentu:

 

wysokość - 17,2 cm

szerokość - 136 cm

głębokość - 29 cm

 

 

dostępne wykończenia:

  • czarny mat + chrom

 

 

 

pianina.pl - jedyny autoryzowany dystrybutor Pearl River na Polskę

pianino cyfrowe Pearl River P200 EU

Chcę kupić
Chcę kupić w systemie ratalnym
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany. Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Pianino cyfrowe Pearl River P200 EU dostępne jest w wykończeniu czarny mat. Możesz zakupić sam instrument (pulpit, zasilacz oraz 1 pedał stanowią komplet wraz z instrumentem), bądź też zakupić w zestawie ze standem dedykowanym i panelem 3-pedałów.

Wyjątkowość P200 EU polega także na tym, że jest to instrument, który łączy w sobie cechy najlepszych pianin cyfrowych, a dodatkowo został wyposażony w wielość funkcji keyboardowych, które można uruchomić dzięki dyskretnym przyciskom zawartym w panelu obsługi.

P200 EU posiada wiele dodatkowych funkcji, m.in. metronom, możliwość nagrywania, zmianę odczucia gry, transpozycję. Przejrzysty i estetyczny panel sprawi, że obsługa P200 EU stanie się dla Ciebie przyjemnością! Model P200 EU wyposażony został także w wyświetlacz, który znacznie ułatwia pracę z instrumentem.

Pianino cyfrowe P200 EU posiada wejście i wyjście liniowe, USB Midi, a także Bluetooth Audio, USB oraz czytnik kart SD, zapewniając nieograniczone możliwości. Podłącz swoją ulubioną aplikację do nauki gry, odtwarzaj podkłady, graj zespołowo! Ciesz się muzyką i korzystaj z wyjątkowych możliwości P200 EU!

Pianino cyfrowe Pearl River P200 EU

Pearl River P200 EU to mobilny instrument o mocy 2x 25W i imponująco wysokiej polifonii 512! Pianino cyfrowe P200 EU wyposażone jest w wysokiej jakości, pełnowymiarową, włoską klawiaturę, która zapewnia autentyczność dotyku i wiernie odzwierciedla pracę klawiatur pianin akustycznych.

Zagraj na pianinie cyfrowym P200 EU, a usłyszysz brzmienie szlachetnych, niemieckich fortepianów koncertowych! Dodatkowo możesz skorzystać z wielu brzmień innych instrumentów.

P200 EU posiada pełny zakres regulacji głośności, a także dwa wyjścia słuchawkowe, dzięki czemu możesz ćwiczyć zarówno w ciągu dnia, jak również w nocy.

KONTAKT

 

tel.: +48 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

największy w Europie wybór instrumentów

pianina logo