pianina logo

największy w Europie wybór instrumentów

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

pianino cyfrowe Pearl River Modern

 

 

Pianino cyfrowe Pearl River Modern to mobilny, kompaktowy instrument, idealny do mniejszych pomieszczeń. Jeśli mieszkasz w niewielkim mieszkaniu, w którym liczy się każdy centymetr, Pearl River Modern o minimalistycznym, subtelnym designie, będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.

Pearl River Modern posiada autonomiczny, wielodrożny system nagłośnienia, czym wyróżnia się na tle innych pianin cyfrowych. Rozwiązanie to zapewnia zdecydowanie lepszą projekcję dźwięku oraz doskonałe zrównoważenie poszczególnych rejestrów, dzięki czemu zarówno pianista, jak i słuchacze, mają wrażenie autentyczności brzmienia instrumentu akustycznego.

 

Co więcej, Pearl River Modern wyposażony jest w bogate, wprowadzające w zachwyt brzmienie najwyższej jakości niemieckiego fortepianu koncertowego, które odtworzone autonomicznym systemem nagłośnienia dodatkowo potęguje odczucie naturalności brzmienia.

Pearl River Modern zaskoczy Cię szerokim spektrum dynamiki oraz imponująco wysoką polifonią 512, którą u innych producentów spotkać można jedynie w drogich modelach instrumentów cyfrowych. Pianino cyfrowe Modern wprowadzi Cię w muzyczny świat i sprawi, że trudno będzie Ci oderwać się od instrumentu.

 

Modern posiada wysokiej jakości, pełnowymiarową, włoską klawiaturę, składającą się z 88 klawiszy, identycznie jak w instrumentach akustycznych. To pianino cyfrowe jest wspaniałym kompanem do nauki gry. Niepodważalną jego zaletą jest wyjątkowo szeroki pulpit na nuty, co ułatwia pracę nad bardzo rozbudowanymi utworami. Dodatkowe funkcje, takie jak metronom, nagrywanie, Bluetooth, USB, czytnik kart SD sprawią, że ćwiczenie stanie się najprzyjemniejszą formą relaksu.

Model Modern wyposażony jest w rozbudowany panel sterujący oraz szczegółowy wyświetlacz, dzięki czemu obsługa tego instrumentu staje się wyjątkowo prosta i przyjemna. Dodatkowym atutem tego modelu jest nakrywa klawiatury, tak rzadko dostępna w instrumentach mobilnych.

 

Ciesz się wspaniałym fortepianowym brzmieniem, zawartym w subtelnej, minimalistycznej obudowie!

wymiary instrumentu:

 

wysokość - 79,5 cm

szerokość - 136,5 cm

głębokość - 35,5 cm

 

 

dostępne wykończenia:

  • czarny mat + chrom

  • biały mat + chrom

 

 

- cena: 6900 zł

 

- raty: od 90 zł/mies.

- wynajem: od 276 zł/mies.

 

 

pianina.pl - jedyny autoryzowany dystrybutor Pearl River na Polskę

Chcę kupić
Chcę wynająć
Chcę kupić w systemie ratalnym
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany. Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

pianino cyfrowe Pearl River Modern

poznaj inne modele pianin cyfrowych marki Pearl River:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pearl River Accent

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pearl River Classic