pianino designerskie

 

 

 

C. Bechstein Millenium 116 K jest nowoczesnym, purystycznym, designerskim instrumentem, w którym kryje się coś więcej. Posiada on tradycyjny mechanizm, który szczyci się wszystkimi cechami jakościowymi klasy Masterpiece. Co więcej, pianino to zdobyło trzy prestiżowe nagrody międzynarodowe: the Good Design Award, the IF Product Design Award oraz the IF Gold Design Award.

W każdym z tych konkursów jury brało pod uwagę takie kryteria jak: forma, materiał, design, użyteczność, estetyka, funkcjonalność, kreatywność, oryginalność i innowacyjność.

wybierz swoje wymarzone wykończenie:

wymiary pianina:

 

wysokość - 124 cm

szerokość - 151 cm

głębokość - 62 cm

 

 

dostępne wykończenia:

  • czarny połysk

  • czarny połysk + chrom

  • biały połysk

  • biały połysk + chrom

 

dodatkowe opcje:

  • C. Bechstein Vario System

 

 

Pianino C. Bechstein Imposant może zostać wyposażone w system wyciszenia C. Bechstein Vario, który pozwoli ci grać o dowolnej porze nie przeszkadzając nikomu, a jednocześnie ciesząc się niezmienioną czułością klawiszy. Urządzenie to zatrzymuje główki młoteczków zanim uderzą w struny, za pomocą sensorów zamienia dźwięki w zapis cyfrowy, a następnie odtwarza je
w słuchawkach używając próbek nagrań wykonanych na fortepianie koncertowym.

pianino C. Bechstein Imposant 124

 

C. Bechstein Millenium 116 K: pianino cieszące się powodzeniem, zwycięzca kilku międzynarodowych nagród designerskich. Wspaniała muzykalność i nieporównywalna jakość. Instrument zarówno klasyczny, jak i nowoczesny.

pianino wyjątkowe

 

 

Studio projektowe Rommel & Schoen znajdujące się w Schwabisch Gmund w Niemczech, w ścisłej współpracy z Działem Badań i Rozwoju C. Bechstein, opracowało obudowę tego instrumentu. W wyniku tego, Millenium 116 K łączy w sobie niesamowitą muzykalność oraz nowoczesny wygląd, dlatego też model ten jest klasą samą w sobie.

wyróżniający się wyglądem
i brzmieniem

 

Zauroczysz się tym kompaktowym, a jednocześnie mocnym pianinem designerskim, które wyróżnia się swoim barwnym brzmieniem   oraz wspaniałym mechanizmem. Prawdziwy klejnot, który pasuje do wszystkich typów wnętrz. Zauroczysz się tym kompaktowym, a jednocześnie mocnym pianinem designerskim, które wyróżnia się swoim barwnym brzmieniem   oraz wspaniałym mechanizmem.

Prawdziwy klejnot, który pasuje do wszystkich typów wnętrz.

Jestem zainteresowana/y zakupem
Jestem zainteresowana/y wynajmem
Jestem zainteresowana/y przetestowaniem instrumentu
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany. Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

pianino C. Bechstein A 124 Imposant

poznaj inne modele pianin marki C. Bechstein:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C. Bechstein Concert 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C. Bechstein Elegance 124

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C. Bechstein Elegance 124

pianina logo

największy w Europie wybór w instrumentów

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl