pianina logo

największy w Europie wybór instrumentów

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

pianino na całe życie

 

 

Pianino Classic 124 jest modelem z najwyższej półki, cechujący się ponadczasowym wyglądem. Dzięki jego czystym liniom i harmonijnym proporcjom, instrument ten idealnie pasuje do wszelkiego rodzaju wnętrz. Co więcej, wyróżnia się on wspaniałym mechanizmem oraz barwnym, bogatym w niuanse dźwiękiem.

 

W artykule poświęconym modelowi C. Bechstein Classic 124 , francuski magazyn muzyczny „Diapason” napisał: „Przyjemny dotyk oraz urocze brzmienie z mocnym basem. Ten wytworny instrument robi imponujące wrażenie”.

 

C. Bechstein Classic 124 szczyci się purystycznym, znakomitym i łagodnym wyglądem i jak wszystkie instrumenty serii Masterpiece dostarcza ogromnych wrażeń muzycznych. Użycie najbardziej wartościowych materiałów oraz proces produkcyjny powierzony wykwalifikowanym fortepianmistrzom gwarantuje, że instrument ten spełni najbardziej rygorystyczne oczekiwania kilku pokoleń i będzie niezawodnym partnerem muzycznym przez kolejne dziesięciolecia.

pianino luksusowe

 

Wszystkie instrumenty C. Bechstein produkowane są przez wybitnych specjalistów z dziedziny brzmienia i mechanizmu, w niezwykłej fabryce znajdującej się w Niemczech. Cykl produkcyjny poszczególnego instrumentu trwa kilka miesięcy, a nawet kilka lat. Odwiedź fabrykę i odkryj dlaczego instrumenty C. Bechstein posiadają swoją własną osobowość muzyczną! Odkryjesz również, że niemiecka fabryka szczyci się wewnątrzzakładową produkcją, która jest wyjątkiem w Europie. Będąc przygotowanym na wszystko, fabryka produkuje nawet młotki, które przyczyniają się do wyróżniającej się, wspaniałej jakości instrumentów C. Bechstein.

 

Luksusowy instrument jakim jest Classic 124, jest również dowodem twojego dobrego gustu muzycznego. Pozwól sobie na to co najlepsze, a twoja codzienna gra stanie się niesamowitą przyjemnością!

wybierz swoje wymarzone wykończenie:

wymiary pianina:

 

wysokość - 124 cm

szerokość - 151 cm

głębokość - 65 cm

 

 

dostępne wykończenia:

  • czarny połysk

  • czarny połysk + chrom

  • biały połysk

  • orzech połysk

  • mahoń połysk

 

 

dodatkowe opcje:

 

 

- cena: 104 000 zł

 

- raty

- wynajem

 

Powyższe ceny dotyczą wykończenia czarny połysk

 

 

gwarancja: 5 lat

 

pianina.pl - autoryzowany, wyłączny dystrybutor C. Bechstein na Polskę

pianino C. Bechstein Classic 124

 

 

C. Bechstein Classic 124: cudowne brzmienie oraz klasyczna obudowa. Bardzo dobra inwestycja na kilka pokoleń. Muzyczny partner na całe życie.

Chcę kupić
Chcę wynająć
Chcę kupić w systemie ratalnym
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany. Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

pianino C. Bechstein Classic 124

poznaj inne modele pianin marki C. Bechstein:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C. Bechstein Concert 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C. Bechstein Millenium 116