pianino na całe życie

 

 

C. Bechstein Classic 124: cudowna, klasyczna obudowa oraz brzmienie. Dobra inwestycja. Muzyczny partner na całe życie.

 

W artykule poświęconym modelowi C. Bechstein Classic 124 , francuski magazyn muzyczny „Diapson” napisał: „Przyjemny dotyk oraz urocze brzmienie z mocnym basem. Ten wytworny instrument robi imponujące wrażenie”.

 

C. Bechstein Classic 124 szczyci się purystycznym, znakomitym i łagodnym wyglądem i jak wszystkie instrumenty serii Masterpiece dostarcza ogromnych wrażeń muzycznych. Użycie najbardziej wartościowych materiałów oraz proces produkcyjny powierzony wykwalifikowanym fortepianmistrzom gwarantuje, że instrument ten spełni najbardziej rygorystyczne oczekiwania kilku pokoleń i będzie niezawodnym partnerem muzycznym przez kolejne dziesięciolecia.

 

wybierz swoje wymarzone wykończenie:

wymiary pianina:

 

wysokość - 124 cm

szerokość - 151 cm

głębokość - 65 cm

 

 

dostępne wykończenia:

  • czarny połysk

  • czarny połysk + chrom

  • biały połysk

  • orzech połysk

  • mahoń połysk

 

 

dodatkowe opcje:

  • C. Bechstein Vario System

 

 

Pianino C. Bechstein Elegance może zostać wyposażone w system wyciszenia C. Bechstein Vario, który pozwoli ci grać o dowolnej porze nie przeszkadzając nikomu, a jednocześnie ciesząc się niezmienioną czułością klawiszy. Urządzenie to zatrzymuje główki młoteczków zanim uderzą w struny, za pomocą sensorów zamienia dźwięki w zapis cyfrowy, a następnie odtwarza je
w słuchawkach używając próbek nagrań wykonanych na fortepianie koncertowym.

poznaj inne modele pianin marki C. Bechstein:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C. Bechstein Concert 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C. Bechstein Elegance 124

pianino C. Bechstein Classic 124

 

C. Bechstein Classic 124 jest modelem z najwyższej półki, cechuje się ponadczasowym wyglądem. Dzięki jego czystym liniom i harmonijnym proporcjom, instrument ten idealnie pasuje do wszelkiego rodzaju wnętrz. Co więcej, wyróżnia się on wspaniałym mechanizmem oraz barwnym, bogatym w niuanse dźwiękiem.

pianina logo

największy w Europie wybór w instrumentów

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl