Unikalny prestiż. Doskonałe proporcje SY 160 sprawiają,
że fortepian ten wpasuje się w każde wnętrze. W instrumencie tym docenisz jego mechanizm, bogate, subtelne brzmienie oraz dobrze zbalansowany dźwięk.

fortepian Gary Pons SY 160 Elegance

Rozkosz dla wszystkich zmysłów. Fortepian SY 170 zaskakuje precyzją i dobrym brzmieniem. Pomimo niewielkich rozmiarów daje głęboki bas. Instrument ten ilustruje zakres innowacji serii Plexart. Od klasyki po jazz, jego paleta dźwiękowa jest tak szeroka, że fortepian ten jest idealny do każdego repertuaru.

fortepian Gary Pons SY 170

Styl i jakość. Fortepian SY 187 to idealny instrument do domu i kameralnych sal. Wyróżnia się intensywnym, głębokim basem i krystalicznym sopranem. Pełnia brzmienia i wspaniała ekspresja. Model ten jest ulubionym instrumentem projektanta. Idealne proporcje nadają mu fascynującą elegancję. Ten fortepian jest wyjątkowy.

fortepian Gary Pons SY 187

Subtelny urok. Pełne wdzięku kształty i subtelny urok wielkiego półkoncertowego fortepianu SY 215 daje podstawę instrumentalnej perfekcji. Model ten oferuje ogromne możliwości wyrażania ekspresji, a jego perfekcyjny mechanizm spełnia wymaganie profesjonalistów. Gary Pons SY 215 daje wyjątkowy komfort gry. Fortepian ten doskonale nadaje się zarówno do domowego salonu jak i na salę koncertową.
SY 215 fascynuje swoim brzmieniem oraz inspirującym, płynnym kształtem obudowy.

fortepian Gary Pons SY 215

Czysta linia. Koncertowy fortepian SY 275 to prawdziwa przyjemność dla uszu pianistów i gratka dla oczu estetów, którzy doceniają jego bogate i harmonijne brzmienie i zaawansowany doskonały mechanizm. Ten inspirujący model potrafi tworzyć najbardziej kameralna atmosferę poprzez swoje wspaniałe pianissimo,
jak również zadziwia doskonałą wszechstronnością i ogromną mocą dźwięku. Fortepian SY 275 Concert zachwyci Cię pełnią elegancji
i luksusowym wykończeniem z aluminium.

fortepian Gary Pons SY 275

Fortepian SY 278 Platinum R jest najdoskonalszym przedstawicielem wyjątkowej serii Plexart. Unikalne wzornictwo i wyjątkowa jakość to dwie niezwykłe cechy, które skutecznie zostały połączone w tym instrumencie. W tym modelu zawarta jest pełnia wiedzy, doświadczeń i najwyższej klasy technologia firmy Gary Pons. Wrażliwy i precyzyjny mechanizm i niezwykłe brzmienie to atuty, które sprawiają, że fortepian ten przeznaczony jest dla najlepszych pianistów i najbardziej prestiżowych sal koncertowych.

fortepian Gary Pons SY 278 Platinum R

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

największy w Europie wybór instrumentów

pianina logo