wymiary fortepianu:

 

długość - 162 cm

szerokość - 151 cm

 

 

dostępne wykończenia:

  • czarny połysk

  • czarny połysk + chrom

 

 

dodatkowe opcje:

 

 

gwarancja: 5 lat

 

pianina.pl - autoryzowany, wyłączny dystrybutor W. Hoffmann na Polskę

 

 

Producent:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W. Hoffmann P 188

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W. Hoffmann P 206

POZNAJ SERIĘ PROFESSIONAL:

Wspaniały fortepian gabinetowy, przeznaczony dla profesjonalistów

 

 

W. Hoffmann P 162: wysokiej jakości instrument produkowany w Europie, oferujący niekończącą się przyjemność gry oraz typowo europejskie, zrównoważone brzmienie, które nigdy Ci się nie znudzi.

Muzyka jest częścią kulturowego dziedzictwa Czechów, a fortepianmistrzowie z fabryki C. Bechstein Europe mają ją we krwi. Koncern C. Bechstein Pianoforte Berlin - niemiecki gigant w produkcji pianin i fortepianów oprócz legendarnej fabryki w Niemczech posiada również fabrykę w Czechach, w której produkuje cenione na całym świecie instrumenty marki W.Hoffmann. W ciągu kilku ostatnich lat niemiecki właściciel zainwestował w czeską fabrykę C.Bechstein Europe ponad 15 mln euro, dzięki czemu zakład ten jest obecnie jednym z najnowocześniejszych na świecie.

 

 

Niebywale czuły fortepian gabinetowy

 

 

Produkowany zgodnie ze standardami działu Inżynierii Klawiatur i Mechanizmów oraz Geometrii C. Bechstein, elegancki oraz wrażliwy mechanizm fortepianu P 162 sprawia, że fortepian ten urzeknie każdego. Każdy element tego instrumentu jest skrupulatnie opracowywany i odzwierciedla cechy charakterystyczne filozofii C. Bechstein. Instrument ten, produkowany w Hradec Kralove, w Czechach, wyposażony jest w młotki produkowane w fabryce C. Bechstein Germany, które jeszcze bardziej poprawiają jakość dźwięku.

Duża, starannie wykonywana płyta rezonansowa fortepianu gabinetowego W. Hoffmann Professional P162 gwarantuje perfekcyjną projekcję dźwięku. Po prostu pokochasz ten niesamowitej jakości instrument od razu, gdy tylko usłyszysz jego śpiewne brzmienie.

Chromowane wykończenia oraz płyta rezonansowa w kolorze srebrnym dodają temu instrumentowi dodatkowego uroku. 

fortepian W. Hoffmann P 162 Professional

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

największy w Europie wybór instrumentów

pianina logo