fortepian W. Hoffmann P 162 Professional

W. Hoffmann P162: wspaniały fortepian gabinetowy, przeznaczony dla profesjonalistów

 

 

W. Hoffmann P162: wysokiej jakości instrument produkowany w Europie, oferujący niekończącą się przyjemność gry oraz typowo europejskie, zrównoważone brzmienie, które nigdy Ci się nie znudzi.

 

Muzyka jest częścią kulturowego dziedzictwa Czechów, a fortepianmistrzowie z fabryki C.Bechstein Europe mają ją we krwi. Razem z fabryką C. Bechstein w Niemczech, czeska fabryka oferuje słynne, wybitne fortepiany. Inwestycja ponad 15 mln euro przekształciła czeską fabrykę     w najnowocześniejszy budynek ze świetnymi warunkami do pracy.

 

Niebywale czuły fortepian gabinetowy

 

Niesamowicie wrażliwy mechanizm fortepianu P162, produkowany zgodnie ze standardami działu Inżynierii Klawiatur i Mechanizmów oraz Geometrii C. Bechstein sprawia, że fortepian ten urzeknie każdego. Każdy element tego instrumentu jest skrupulatnie opracowywany i odzwierciedla cechy charakterystyczne filozofii C. Bechstein. Instrument ten, produkowany w Hradec Kralove,   w Czechach, wyposażony jest w młotki produkowane w fabryce C. Bechstein Germany, które jeszcze bardziej poprawiają jakość dźwięku.

 

Duża, starannie wykonywana płyta reznansowa fortepianu gabinetowego W. Hoffmann Professional P162 gwarantuje perfekcyjną projekcję dźwięku. Po prostu pokochasz ten niesamowitej jakości instrument od razu, gdy tylko usłyszysz jego śpiewne brzmiemie.

 

Chromowane wykończenia oraz płyta rezonansowa w kolorze srebrnym dodają temu instrumentowi dodatkowego uroku. 

POZNAJ SERIĘ PROFESSIONAL:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W. Hoffmann P 206

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W. Hoffmann P 188

wymiary fortepianu:

 

długość - 162 cm

szerokość - 151 cm

 

 

dostępne wykończenia:

  • czarny połysk

  • czarny połysk + chrom

 

 

dodatkowe opcje:

  • C. Bechstein Vario System

 

 

Fortepian P 162 może zostać wyposażony w system wyciszenia
C. Bechstein Vario, który pozwoli ci grać o dowolnej porze nie przeszkadzając nikomu, a jednocześnie ciesząc się niezmienioną czułością klawiszy. Urządzenie to zatrzymuje główki młoteczków zanim uderzą w struny, za pomocą sensorów zamienia dźwięki
w zapis cyfrowy, a następnie odtwarza je w słuchawkach używając próbek nagrań wykonanych na fortepianie koncertowym.

 

 

Producent:

pianina logo

największy w Europie wybór w instrumentów

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl