Petrof jest w pianistyce tym,

czym Rolls-Royce w motoryzacji

Petrof jest w pianistyce tym,

czym Rolls-Royce w motoryzacji

arcydzieła rękodzieła

Fortepian Stingray został zbudowany specjalnie z okazji 155 rocznicy marki Petrof. Motywem przewodnim dekoracji tego instrumentu są intarsje wykonane z elementów skóry płaszczki. Skóra ta sparaliżuje Twoje zmysły.

Jest to materiał niezwykle mocny i trwały, a jednocześnie delikatny. Jego wygląd przypomina małe kropelki, które zostały osadzone obok siebie przez samą naturę. Diament na grzbiecie płaszczki jest tak wyjątkowy, jak wyjątkowe są odciski palców mistrza, który tworzył ten wspaniały instrument.

Stingray to wyjątkowy przedstawiciel wśród fortepianów Petrofa

 - marki, której jakość osiąga najwyższy światowy poziom.

Chociaż może to nie być oczywiste, oba egzemplarze, z których każdy reprezentuje najwyższej jakości rzemiosło oraz fachowość dwóch różnych branż, mają ze sobą wiele wspólnego. Zajrzyjmy razem pod skrzydło tego niesamowitego projektu.

Fortepian PETROF Stingray został stworzony z okazji 155-lecia fabryki Petrof. Charakteryzuje się on delikatnym, beżowym kolorem oraz ozdobnikami wykonanymi ze skóry płaszczki, co nie jest spotykane w fortepianach. Podobnie rzecz ma się z 6-stopową, luksusową limuzyną Rolls-Royce Phantom, gdyż niecodziennym doświadczeniem jest spotkać taki samochód na drodze.

W salonie firmowym Petrof miała miejsce niezwykła sesja zdjęciowa. Mieliśmy możliwość zestawienia razem dwóch pierwszorzędnych, wyjątkowych modeli, które oferują Petrof oraz Rolls-Royce.

arcydzieła ręcznego rzemiosła

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

największy w Europie wybór instrumentów

pianina logo