C. Bechstein A 208

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C. Bechstein C 234

poznaj inne modele fortepianów marki C. Bechstein:

fortepian C. Bechstein B 212


Chcę kupić
Chcę kupić w systemie ratalnym
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany. Dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

wymiary fortepianu:

 

długość - 212 cm

szerokość - 156 cm

 

 

dostępne wykończenia:

  • czarny połysk

  • biały połysk

 

 

dodatkowe opcje:

 

 

gwarancja: 5 lat

 

pianina.pl - autoryzowany, wyłączny dystrybutor C. Bechstein na Polskę

 

Dziewięciowarstwowa strojnica, wykonana z najwyższej jakości drewna, zapewnia niesamowicie precyzyjną regulację kołków strojeniowych oraz stabilny strój instrumentu. Wewnątrzzakładowa produkcja w niemieckiej fabryce C. Bechstein zapewnia wysoką jakość wszystkich podzespołów, w tym również młotków. To sprawia, że fortepian salonowy B212 szczyci się tak profesjonalnym i niebywale precyzyjnym mechanizmem.

Tajemnice produkcji


Proces produkcyjny fortepianu B212 składa się zarówno z licznych sekretów gromadzonych przez fortepianmistrzów od 1853 roku, jak również z najnowszych odkryć Działu Badań i Rozwoju C.Bechstein. Perfekcyjnie mistrzowska praca nasyca każdy instrument jego własną, wyróżniającą się osobowością. Fortepiany C. Bechstein z serii mistrzowskiej posiadają płyty rezonansowe które reagują jak wibrująca, akustyczna membrana i przetwarzają dźwięk w długotrwałą przyjemność, która rozwija się niczym kwiaty. Co więcej, rama żeliwna została przeprojektowana tak, aby zoptymalizować energię akustyczną oraz czas wybrzmiewania.

Fortepian salonowy C. Bechstein B212: magiczny instrument o wspaniałym, delikatnym dotyku oraz szlachetnym, bogatym w niuanse brzmieniu.
Poznaj to arcydzieło.

 

fortepian C. Bechstein B 212
 

C. Bechstein B 212 - fortepian salonowy dla specjalistów i koneserów

 

Szlachetny dźwięk. Instrument zarówno dla profesjonalistów, jak i do twojego salonu. Ręcznie produkowany w Niemczech! Inżynierowie Działu Badań i Rozwoju opracowali wyjątkowy fortepian salonowy B212 w ścisłej współpracy z pianistami i wykładowcami z uniwersytetów muzycznych. Cechy tego wspaniałego instrumentu są zbliżone do cech fortepianów koncertowych C234 oraz D282.Fortepian salonowy B212 zapewnia  nieograniczoną przyjemność gry i jest idealnym towarzyszem zarówno profesjonalistów jak i zaawansowanych amatorów którzy poszukują tego, co najlepsze. Ten fortepian salonowy, odpowiedni do recitali, jest często spotykany w konserwatoriach muzycznych oraz prywatnych szkołach muzycznych.

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

INFORMACJE

 

wynajem 0%

raty

salon

sklep

Europejskie Centrum Pianin i Fortepianów

największy w Europie wybór instrumentów

pianina logo