dojrzałe pianino

 

 

 

Idealne proporcje oraz ponadczasowa elegancja pianina Classic 118 zauroczą wszystkich miłośników klasycznego wyglądu. Oprócz swojego doskonałego brzmienia oraz technicznych cech, instrument ten w sposób bardzo skromny prezentuje swoją przewagę już od pierwszego momentu kiedy spróbujesz na nim zagrać lub go usłyszysz. Jego dojrzały mechanizm urzeka profesjonalistów oraz zaskakuje amatorów, ponieważ pozwala im na grę bez większego wysiłku.

C. Bechstein Classic 118: harmonia wewnątrz i na zewnątrz. Międzynarodowe testy porównawcze wykazały, że dzięki swojemu mocnemu brzmieniu, ten średniej wielkości instrument jest idealny   do gry muzyki epoki romantyzmu oraz post-romantyzmu.

 

wybierz swoje wymarzone wykończenie:

wymiary pianina:

 

wysokość - 118 cm

szerokość - 151 cm

głębokość - 59 cm

 

 

dostępne wykończenia:

  • czarny połysk

  • biały połysk

  • orzech połysk

  • mahoń połysk

 

dodatkowe opcje:

 

  • C. Bechstein Vario System

 

 

Pianino C. Bechstein Classic może zostać wyposażone w system wyciszenia C. Bechstein Vario, który pozwoli ci grać o dowolnej porze nie przeszkadzając nikomu, a jednocześnie ciesząc się niezmienioną czułością klawiszy. Urządzenie to zatrzymuje główki młoteczków zanim uderzą w struny, za pomocą sensorów zamienia dźwięki w zapis cyfrowy, a następnie odtwarza je
w słuchawkach używając próbek nagrań wykonanych na fortepianie koncertowym.

poznaj inne modele pianin marki C. Bechstein:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C. Bechstein Concert 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C. Bechstein Elegance 124

pianino C. Bechstein Classic 118

 

C. Bechstein Classic 118: szlachetne brzmienie, prosty design; laureat wielu nagród, który zachwyci zarówno obecne jak i nadchodzące pokolenia.

pianina logo

największy w Europie wybór w instrumentów

KONTAKT

 

tel.: 32 212 88 55

e-mail: pianina@pianina.pl